19. Pedro López Muñoz
20. Pedro Ríos Maestre

Gole

31' Nabil El Zhar
53' Juan Francisco García García (C) (samobójczy)

Kartki

12' Nagore - żółta

Zmiany

62' Pedro Ríos Maestre -> Jordi Xumetra Feliu
72' Ángel Luis Rodríguez Díaz -> David Barral Torres
77' Aloys Bertrand Nong -> Nabil El Zhar

Gole

60' Cristian Tello 81' Cristian Tello 86' Cristian Tello

Kartki

25' Marc Bartra - żółta
72' Adriano Correia - żółta

Zmiany

57' Javier Mascherano -> Carles Puyol Saforcada (C)
77' Alexis Sanchez -> Pedro Rodríguez Ledesma
  • 92: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona pokonuje Levante 4:1 po samobójczym trafieniu Juanfrana i hat-tricku Cristiana Tello! Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnej nocy.
  • 90: (Zwykła) Sędzia dolicza 2 minuty do podstawowego czasu gry.
  • 86: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!! Hat-trick Cristiana Tello!!!! Piękne podanie Messiego z głębi pola a Tello skompletował klasycznego hat-tricka!
  • 85: (Zwykła) Messi uderza z 16. metra i piłka leci nad poprzeczką.
  • 84: (Zwykła) Znakomity strzał Tello z dystansu i z maksymalnym wysiłkiem piłkę broni bramkarz gospodarzy!
  • 81: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!! Cristian Tello!!!!! Znakomity drybling Messiego przed polem karnym i Argentyńczyk zagrywa prostopadle do Tello a Hiszpan nie dał szans bramkarzowi!
  • 78: (Rzut rożny) Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 77: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Alexis w miejsce Pedro.
  • 76: (Rzut rożny) Tello zagrywa w pole karne do Messiego, ale wywalczył tylko rzut rożny.
  • 75: (Zwykła) Po raz kolejny piłkarze Blaygrany pokazali, że mają duże problemy z wykorzystywaniem szans ze stałych fragmentów gry.
  • 74: (Rzut rożny) Pedro wywalczył rzut rożny!
  • 72: (Żółta kartka) Adriano ukarany żółtą kartka za faul w środku boiska.
  • 71: (Zwykła) Messi wbiega w pole karne, oddaje strzał, ale piłkę zmierzającą do ramki wybija Vyntra!
  • 68: (Rzut wolny) Alex Song fauluje w ataku.
  • 67: (Zwykła) Dani Alves na spalonym.
  • 64: (Zwykła) Alves dośrodkowuje w pole karne, ale obrońca uprzedza Tello.
  • 62: (Zwykła) Messi uderza z 11. metra, ale piłkę wybija bramkarz!
  • 60: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Znakomite zagranie Messiego do Tello i Hiszpan w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi!
  • 57: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Mascherano w miejsce Puyola!
  • 56: (Kontuzja) Puyol w jednym ze starć w polu karnym doznał urazu i szykuje się zmiana. Jak na razie Hiszpan opatrywany jest poza boiskiem. Wydaje się, że obrońca ma problemy z lewą kostką
  • 53: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!! Juanfran pakuje piłkę do swojej bramki i mamy remis!!!!!!
  • 51: (Zwykła) Cristian Tello na spalonym.
  • 50: (Rzut rożny) Xavi dośrodkowuje w pole karne, do piłki doszedł Puyol, ale strzał Hiszpanowi nie wyszedł.
  • 49: (Zwykła) Dani Alves dośrodkowuje w pole karne, ale Messi został uprzedzony przez bramkarza.
  • 47: (Zwykła) Pedro dośrodkowuje w pole karne, ale strzał Sergi Roberto nieudany.
  • 46: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła drugą część meczu!
  • 45: (Zwykła) Piłkarze wracają już na boisko.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! Barcelona przegrywa z Levante 1:0. Wracamy za 15 minut!
  • 45: (Rzut wolny) Marc Bartra faulowany pod własnym polem karnym.
  • 44: (Rzut wolny) Barcelona fauluje w ataku i piłka dla gospodarzy.
  • 43: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 43: (Zwykła) Dośrodkowanie w pole karne Levante, ale Messi nie zdołał dojść do tego zagrania.
  • 41: (Zwykła) Kontratak gospodarzy, ale El Zhar traci piłkę!
  • 37: (Zwykła) Leo Messi uderza zza pola karnego, ale piłka mija bramkę.
  • 35: (Zwykła) Bardzo niecelne zagranie Sergi Roberto do Cristiana Tello.
  • 34: (Rzut wolny) Sergi Roberto faulowany w środku boiska.
  • 31: (Bramka) Przegrywamy 1:0!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do bramki pakuje El Zhar!
  • 31: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Levante.
  • 29: (Zwykła) Tello fatalnie przyjmuje piłkę i wychodzi ona poza boisko.
  • 28: (Rzut rożny) Pedro wywalczył rzut rożny!
  • 27: (Rzut wolny) Strzał z rzutu wolnego pada łupem piłkarzy Barcelony.
  • 25: (Żółta kartka) Bartra ukarany żółta kartką za zagranie piłki ręką przed własnym polek karnym.
  • 23: (Zwykła) Adriano wbiega w pole karne, próbuje przelobować bramkarza, ale ta sztuka mu się nie udaje.
  • 23: (Zwykła) Puyol sprytnie zablokował rywala!
  • 21: (Zwykła) Tym razem Pedro na spalonym.
  • 20: (Zwykła) Barral na spalonym.
  • 18: (Zwykła) Xavi dośrodkowuje w pole karne, ale jest to bardzo złe zagranie i piłka wychodzi poza boisko.
  • 18: (Zwykła) Barcelona nie wykorzystała serii rzutów rożnych.
  • 15: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony!
  • 14: (Zwykła) Alves dośrodkowuje w pole karne, ale jest to za mocne zagranie.
  • 12: (Rzut wolny) Cristian Tello faulowany pod polem karnym Levante!
  • 10: (Zwykła) Xavi podaje do Pedro, ale jest on uprzedzony przez obrońcę.
  • 7: (Zwykła) Jak na razie przeważa Barcelona, ale nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.
  • 1: (Zwykła) Rozpoczynamy mecz!
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za 5 minut piłkarze FC Barcelony oraz Levante wyjdą na murawę, by rozegrać mecz 1/4 finału Pucharu Króla. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.