19. Ibrahim Afellay
29. Jean Marie Dongou
20. Cristian Tello

Gole

40' Gerard Piqué Bernabeu
55' Pedro Rodríguez Ledesma
61' Alexis Sanchez

Kartki

30' Gerard Piqué Bernabeu - żółta

Zmiany

62' Cristian Tello -> Pedro Rodríguez Ledesma
78' Sergi Roberto -> Xavier Hernandez Creus (C)
87' Ibrahim Afellay -> Alexis Sanchez

Kartki

16' Pablo Javier Pérez - żółta
31' Sergio Paulo Barbosa Valente (C) - żółta
71' Flávio Nunes Ferreira - żółta

Zmiany

24' Bartłomiej Pawłowski -> Roque Luis Santa Cruz Cantero
66' Pedro Andrés Morales Flores -> Pablo Javier Pérez
81' Sergi Darder Moll -> Fernando Damián Tissone Rodrigues
  • 93: (Zwykła) Już za chwilę zapraszamy na naszą stronę na podsumowanie meczu oraz pomeczowe wypowiedzi piłkarzy oraz trenerów.
  • 93: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona wygrywa z Malagą 3:0 po bramkach Pique, Pedro i Alexisa! Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnego wieczoru.
  • 92: (Rzut rożny) Pawłowski wywalczył rzut rożny dla Malagi.
  • 92: (Zwykła) Tello uderza z 16. metra, ale piłka leci obok bramki!
  • 91: (Zwykła) Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry.
  • 88: (Zwykła) Tello na spalonym.
  • 87: (Zmiana) Ostatnia zmiana w Barcelonie. Afellay w miejsce Alexisa!
  • 87: (Zwykła) Cesc dostaje piłkę w polu karnym, ale był na spalonym!
  • 86: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 85: (Zwykła) Ibrahim Afellay szykuje się do wejścia na boisko!
  • 83: (Rzut rożny) Barcelona wybija piłkę z pola karnego!
  • 83: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Malagi.
  • 78: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Sergi Roberto w miejsce Xaviego!
  • 77: (Zwykła) Do wejścia na boisko szykuje się Sergi Roberto.
  • 76: (Rzut wolny) Piłkę wybija Valdes!
  • 75: (Rzut wolny) Rzut wolny dla malagi w środku boiska.
  • 74: (Zwykła) Tello wbiega w pole karne Malagi, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.
  • 72: (Rzut wolny) Xavi uderza z rzutu wolnego, ale nad bramką!
  • 71: (Rzut wolny) Messi faulowany pod polem karnym Malagi!
  • 68: (Rzut wolny) Alexis faulowany w środku pola.
  • 68: (Zwykła) Na rozgrzewce zameldowali się Dongou oraz Marc Bartra.
  • 67: (Rzut wolny) Messi uderza, ale minimalnie nad poprzeczką!
  • 66: (Rzut wolny) Xavi i Messi biorą rozbieg!
  • 66: (Rzut wolny) Cesc faulowany pod polem karnym Barcelony!
  • 65: (Zwykła) Bardzo dobry wślizg Jordiego Alby przerywa akcję Malagi!
  • 62: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Tello w miejsce Pedro.
  • 61: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!! Alexis!!!!!!! Fantastyczna akcja Barcelony!!! Messi podał w pole karne do Pedro, ten przerzucił piłkę na drugą stronę pola karnego a tam Alexis pakuje piłkę do siatki!
  • 60: (Zwykła) Pedro wrócił już na boisko.
  • 59: (Rzut rożny) Dani Alves wywalczył rzut rożny!
  • 58: (Kontuzja) Pedro jest teraz opatrywany poza boiskiem.
  • 57: (Kontuzja) Pedro leży na boisku.
  • 55: (Bramka) GGGOOOOOOOOLLLLLL!!!!!!!!! Pedro!!!!!! Messi zagrywa w pole karne, tam Pedro przyjmuje piłkę, przekłada ją na prawą nogę i strzałem na dłuższy słupek pakuje ją do siatki!
  • 54: (Zwykła) Pique uderza i... słupek!
  • 54: (Zwykła) Cesc dośrodkowuje w pole karne, ale piłkę łapie bramkarz!
  • 52: (Zwykła) Alexis uderza z 11. metra, ale bramkarz gości wybija piłkę!
  • 51: (Zwykła) Kapitalna wymiana piłki graczy Barcelony!
  • 49: (Zwykła) Pawłowski dostaje piłkę na 2. metrze przed bramką Valdesa i... na szczęście nie trafia w futbolówkę!
  • 47: (Zwykła) Pawłowski na spalonym.
  • 47: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 46: (Zwykła) Barcelona rozpoczęła drugą część meczu.
  • 46: (Zwykła) Obie jedenastki wracają już na murawę.
  • 46: (Zwykła) W pierwszej części meczu Barcelona utrzymywała się przy piłce przez 75% czasu gry.
  • 46: (Zwykła) Niewykorzystana szansa i w tym momencie sędzia kończy pierwszą część meczu! Barcelona wygrywa z Malagą 1:0 po bramce Pique. Wracamy za 15 minut!
  • 46: (Rzut rożny) Messi uderza zza pola karnego i wywalczył rzut rożny!
  • 46: (Zwykła) Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry.
  • 46: (Rzut rożny) Messi uderza w mur i wywalczył tym samym rzut rożny!
  • 45: (Rzut wolny) Xavi i Messi biorą rozbieg!
  • 44: (Rzut wolny) Alexis faulowany przed polem karnym Malagi!
  • 43: (Rzut rożny) Cesc wywalczył rzut rożny!
  • 40: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!! Gerard Pique!!!!!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Xaviego, Pique urwał się obrońcom, przyjął piłkę i posłał ją do bramki!!
  • 37: (Rzut wolny) Mascherano faulowany pod własnym polem karnym.
  • 35: (Zwykła) Pedro uderza zza pola karnego, ale minimalnie obok słupka!
  • 34: (Zwykła) Messi wyprowadza kontratak, ale niecelnie zagrywa do Alvesa!
  • 33: (Zwykła) Piłka w pole karne Malagi, ale obrońcy ją wybijają!
  • 31: (Żółta kartka) Duda otrzymuje żółta kartkę za nieprzepisowe przerwanie kontrataku Barcelony!
  • 31: (Zwykła) Doskonała interwencja Valdesa!
  • 30: (Żółta kartka) Pique fauluje w defensywie Pawłowskiego i ogląda za to żółta kartkę!
  • 29: (Rzut wolny) Jordi Alba fauluje w środku pola.
  • 27: (Zwykła) Pedro dostaje piłkę w polu karnym, ale uderza prawą nogą i jest to zupełnie nieudane zagranie.
  • 25: (Zwykła) Coś niesamowitego!!! Xavi przerzuca piłkę w pole karne do Alvesa a Brazylijczyk zamiast z pierwszej piłki zagrywać do niepilnowanego Messiego, przyjmuje piłkę a tym samym pozwala na powrót obrońcom Malagi i ostatecznie wybijają oni piłkę! To była znakomita szansa na zdobycie bramki!
  • 24: (Zmiana) Zmiana w drużynie Malagi! Pawłowski w miejsce Santa Cruza.
  • 22: (Zwykła) Leo Messi wychodzi na czystą pozycję, uderza, ale niestety piłka przelatuje obok słupka!
  • 22: (Zwykła) Gerard Pique zapędził się pod pole karne Malagi, ale niestety był na spalonym.
  • 21: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony!
  • 20: (Zwykła) Bardzo widowiskowa interwencja Alvesa w obronie!
  • 19: (Zwykła) Bardzo dobry kontratak Barcelony, ale Messi traci piłkę przed polem karnym gości!
  • 18: (Zwykła) Doskonała interwencja Jordiego Alby w defensywie!
  • 18: (Zwykła) Pique niecelnie zagrywa do Alexisa.
  • 16: (Żółta kartka) Perez ukarany żółtą kartką za faul na Busquetsie!
  • 16: (Rzut rożny) Obrońcy Malagi wybijają piłkę z pola karnego!
  • 15: (Rzut rożny) Pedro wywalczył rzut rożny!
  • 14: (Zwykła) Dani Alves zagrywa w pole karne do Alexisa, ale Chilijczyk źle przyjmuje piłkę i przejmuje ją bramkarz gości.
  • 13: (Zwykła) Dani Alves niestety na spalonym.
  • 11: (Rzut rożny) Alexis wywalczył rzut rożny dla Barcelony!
  • 9: (Rzut wolny) Fantastyczna parada Valdesa!
  • 8: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Malagi blisko pola karnego Barcelony!
  • 7: (Zwykła) Antunes próbuje przerzucić piłkę na drugą stronę boiska, ale podaje za mocno i Barcelona rozpocznie od autu.
  • 6: (Rzut wolny) Xavi uderza, ale znakomicie broni bramkarz!
  • 6: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony pod polem karnym gości!
  • 5: (Zwykła) Alexis w sytuacji sam na sam... z ostrego kąta strzela obok bramki!
  • 5: (Rzut wolny) Niestety obrońcy wybijają piłkę!
  • 4: (Rzut wolny) Xavi i Messi biorą rozbieg.
  • 4: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko bramki Malagi!
  • 1: (Zwykła) Malaga rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy w rytmie hymnu BlauGrany wychodzą na boisko!
  • 0: (Zwykła) Piłkarze czekają już na wyjście na boisko.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Malagi wyjdą na murawę Camp Nou, by rozegrać mecz 21. kolejki La Liga. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor naczelny ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.