19. Ibrahim Afellay
7. Pedro Rodríguez Ledesma
10. Lionel Andrés Messi

Gole

9' Sergi Roberto (samobójczy)
28' Adriano Correia
44' Carles Puyol Saforcada (C)
50' Alexis Sanchez
52' Alexis Sanchez
68' Cesc Fabregas

Kartki

12' Sergi Roberto - żółta
40' Alex Song - żółta

Zmiany

45' Pedro Rodríguez Ledesma -> Andrés Iniesta Lujan
69' Ibrahim Afellay -> Cesc Fabregas
78' Javier Mascherano -> Alexis Sanchez

Kartki

26' Sérgio Ricardo da Silva Pinto - żółta
41' Camarasa - żółta
54' Issam El Adoua - żółta

Zmiany

32' Aloys Bertrand Nong -> Sérgio Ricardo da Silva Pinto
59' Miguel Pallardó González -> Ángel Luis Rodríguez Díaz
72' Jordi Xumetra Feliu -> Rubén García Santos
  • 91: (Zwykła) Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnej nocy.
  • 91: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona wygrała z Levante 5:1 i awansowała do półfinału Copa del Rey! Drużyna Taty Martino w dwumeczu wygrywa aż 9:2!
  • 90: (Zwykła) Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry.
  • 90: (Rzut wolny) Puyol faulowany pod własnym polem karnym.
  • 89: (Zwykła) Tello uderza z 20. metra, ale piłka mija bramkę.
  • 88: (Zwykła) Barcelona przerywa grę, ponieważ w polu karnym leży kapitan gości.
  • 87: (Rzut rożny) Alex Song wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 84: (Zwykła) Afellay niecelnie zagrywa do Pedro.
  • 80: (Zwykła) Afellay uderza zza pola karnego, ale piłka leci wprost w bramkarza.
  • 78: (Zmiana) Ostatnia zmiana w Barcelonie. Mascherano w miejsce Alexisa.
  • 75: (Zwykła) Znakomity drybling Afellaya i przyjmuje zasłużone oklaski od Carlesa Puyola!
  • 69: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Afellay w miejsce strzelca ostatniego gola, Cesca.
  • 68: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Cesc Fabregas!!!!!!!! Cesc dostaje piłkę na 11. metrze, uderza na krótszy słupek i pakuje futbolówkę do siatki!
  • 64: (Zwykła) Alexis na spalonym.
  • 62: (Zwykła) Pedro wyszedł na czystą pozycję, ale strzał z ostrego kąta trafił wprost w bramkarza gości.
  • 62: (Rzut wolny) Alex Song faulowany na własnej połowie boiska.
  • 60: (Zwykła) Pedro Rios uderza z 5. metra, ale piłka leci nad bramką.
  • 58: (Rzut rożny) Ponownie do piłki dochodzi Song, ale znów uderza niecelnie.
  • 57: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 57: (Zwykła) Na rozgrzewce pojawił się Ibrahim Afellay.
  • 55: (Rzut rożny) Dośrodkowanie w pole karne, ale Alex Song nieczysto trafia w piłkę.
  • 55: (Rzut rożny) Tello oddaje strzał, ale wywalczył tylko rzut rożny.
  • 54: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego Levante!
  • 52: (Bramka) GOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!! Alexis!!!!!!!Adriano uderza piłkę zza pola karnego, ta trafia w poprzeczkę, ale poprawka Alexisa jest już skuteczna i Chilijczyk podwyższa prowadzenie Dumy Katalonii na 4:1!
  • 50: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!! Alexis!!!!!!!!!! Doskonałe zagranie Tello do Montoyi, Hiszpan zagrał piłkę wzdłuż bramki, gdzie czekał Alexis i wpakował ją do siatki!
  • 48: (Zwykła) Niestety Pedro nie poradził sobie z dobrze zagraną piłką od Alexa Songa.
  • 46: (Zwykła) Barcelona rozpoczęła drugą część spotkania.
  • 45: (Zmiana) Piłkarze wracają już na boisko a do wejścia na murawę szykuje się Pedro, który zastąpi Iniestę.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! Barcelona wygrywa 2:1 po bramkach Adriano oraz Puyola! Wracamy za 15 minut.
  • 45: (Zwykła) Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry.
  • 44: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! Carles Puyol!!!!!!!! Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego i fantastycznie do główki wyskakuje Puyol, który posyła piłkę do bramki!
  • 44: (Rzut rożny) Adriano wywalczył rzut rożny.
  • 41: (Żółta kartka) Iniesta faulowany przez Camarasa i piłkarz gości ogląda żółtą kartkę.
  • 40: (Żółta kartka) Za faul w środku boiska, żółta kartką ukarany Alex Song.
  • 39: (Zwykła) Tello dośrodkowuje w pole karne, ale Cesc jest uprzedzony przez obrońców.
  • 34: (Zwykła) Alex Song niecelnie zagrywa do Alexisa.
  • 32: (Zmiana) Zmiana w drużynie gości. Nong w miejsce Pinto.
  • 31: (Kontuzja) Sergio Pinto prawdopodobnie będzie potrzebował zmiany.
  • 28: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!! Adriano!!!!!!!!!!!! Adriano dostał piłkę przed polem karnym od Cesca, przymierzył i uderzył a piłka po chwili znalazła się w bramce gości! Piękna bramka!
  • 26: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Sergio Pinto za faul w środku pola na Inieście.
  • 25: (Rzut wolny) Strzał Cristiana Tello leci wysoko nad bramką!
  • 25: (Rzut wolny) Tello i Iniesta biorą rozbieg!
  • 24: (Rzut wolny) Cesc fabregas faulowany pod polem karnym Levante!
  • 21: (Rzut wolny) Tym razem to Cristian Tello faulował w ataku.
  • 21: (Rzut wolny) Barcelona rozpocznie grę ze środka boiska od rzutu wolnego.
  • 19: (Rzut wolny) Sergi Roberto fauluje w ataku!
  • 18: (Rzut rożny) Barcelona nie wykorzystała tej szansy.
  • 18: (Rzut rożny) Cristian Tello wywalczył rzut rożny.
  • 17: (Zwykła) Doskonała akcja na linii Alexis - Montoya - Roberto, ale strzał tego ostatniego leci nad bramką!
  • 16: (Rzut wolny) Iniesta faulowany w środku pola.
  • 14: (Zwykła) Jak pokazały powtórki, to Sergi Roberto posłał piłkę do własnej siatki i to jemu zapisany jest gol na 1:0.
  • 12: (Żółta kartka) Sergi Roberto ukarany żółta kartką za faul w środku boiska.
  • 9: (Bramka) Barcelona przegrywa 1:0! Vyntra pokonuje Pinto po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!
  • 8: (Zwykła) Wydaje się, że ze zdrowiem Brazylijczyka jest już wszystko w porządku.
  • 6: (Kontuzja) Adriano nie podnosi się z murawy.
  • 5: (Zwykła) Tello wychodzi na czystą pozycję, ale uderza wprost w bramkarza!
  • 5: (Rzut wolny) Iniesta faulowany w środku pola.
  • 4: (Zwykła) Alexis dośrodkowuje w pole karne, ale Tello jest uprzedzony przez bramkarza.
  • 3: (Zwykła) Levante rozpocznie od bramki.
  • 1: (Zwykła) W Hiszpanii dziś ulewa!
  • 1: (Rzut wolny) Bartra faulowany pod swoją bramką.
  • 1: (Zwykła) Levante rozpoczęło mecz!
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy są już na boisku i za moment zaczniemy!
  • 0: (Zwykła) Piłkarze dostają ostatnie wskazówki od trenerów i za moment wyjdą na murawę.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Levante wyjdą na murawę Camp Nou, by rozegrać mecz rewanżowy 1/4 finału Pucharu Króla. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Blaugrany 4:1. Relację prowadzi redaktor naczelny ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.