20. Cristian Tello
25. Alex Song

Gole

7' Alexis Sanchez
54' Lionel Andrés Messi (rk.)

Kartki

51' Jordi Alba - żółta
78' Jordi Alba - czerwona
79' Javier Mascherano - żółta

Zmiany

65' Andrés Iniesta Lujan -> Xavier Hernandez Creus (C)
77' Cristian Tello -> Cesc Fabregas

Gole

44' Daniel Parejo Muñoz 49' Pablo Daniel Piatti 59' Francisco Alcácer García

Kartki

45' Daniel Parejo Muñoz - żółta
53' Ricardo Miguel Moreira da Costa (C) - żółta

Zmiany

73' Eduardo Jesús Vargas Rojas -> Francisco Alcácer García
  • 94: (Zwykła) Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnego wieczoru. Pamiętajmy, że porażka jest elementem sukcesu!
  • 94: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona przez fatalne błędy Pique, Valdesa oraz niewykorzystane szanse w pierwszej połowie przegrywa z Valencią 2:3!
  • 92: (Zwykła) Leo Messi wychodzi na czystą pozycję, ale uderza obok bramki!
  • 90: (Zwykła) Sędzia dolicza 4 minuty do podstawowego czasu gry.
  • 86: (Zwykła) Barcelona zbyt nerwowo rozgrywa piłkę!
  • 84: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Valencii.
  • 82: (Zwykła) Alves uderza zza pola karego, ale to zagranie jest niecelne.
  • 79: (Zwykła) Javier Mascherano otrzymuje 5. żółtą kartkę w tym sezonie i wraz z Jordim Albą nie będzie mógł zagrać w następnym ligowym spotkaniu.
  • 78: (Druga żółta kartka) Druga żółta kartka dla Jordiego Alby i Barcelona kończy mecz w dziesiątkę!
  • 74: (Zwykła) Cristian Tello za moment wejdzie na boisko.
  • 74: (Rzut wolny) Alves fauluje w ataku.
  • 71: (Zwykła) Valencia jak na razie ogranicza się do wybijania piłki z własnego pola.
  • 69: (Zwykła) Fatalny błąd Pique, ale na szczęście niewykorzystana szansa przez rywali!
  • 67: (Zwykła) Leo Messi gra zbyt indywidualnie i traci piłkę, choć do wyboru miał dwóch partnerów!
  • 65: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie! Iniesta w miejsce Xaviego.
  • 64: (Rzut wolny) Rzut wolny dla gości.
  • 63: (Zwykła) Do wejścia na boisko szykuje się Iniesta!
  • 59: (Bramka) Przegrywamy 2:3!!!! Paco dostaje piłkę przed bramką Valdesa i z największą łatwością wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!
  • 58: (Zwykła) Bardzo dobra interwencja Alby w obronie!
  • 54: (Bramka) GOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!! Leo Messi pewnie wykorzystuje rzut karny!
  • 53: (Rzut karny) Rzut karny dla Barcelony!
  • 51: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Jordiego Alby za faul.
  • 51: (Rzut rożny) Leo Messi uderza zza pola karnego, ale bardzo dobrze broni Alves!
  • 51: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony!
  • 49: (Bramka) Przegrywamy 2:1!!!!!! Fatalny błąd Valdesa, który nie wiedział, czy wychodzić do piłki, czy zostać w bramce, ostatecznie znalazł się na 3. metrze przed bramką a Piatti go przelobował!!!
  • 48: (Zwykła) Alves dośrodkowuje w pole karne, ale Messi nie zabrał się z piłką.
  • 46: (Zwykła) Wracamy na drugą część meczu! Valencia rozpoczęła drugą połowę.
  • 45: (Zwykła) Niestety niewykorzystana szansa i do przerwy Barcelona remisuje z Valencią 1:1. Wracamy za 15 minut!
  • 45: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego gości!
  • 45: (Żółta kartka) Żółta kartka dla strzelca bramki, Parejo.
  • 44: (Bramka) Tracimy bramkę!!! Bardzo ładny kontratak Valencii, Pique nie zdołał pokryć Parejo w polu karnym i wychowanek Realu Madryt strzela bramkę na 1:1!
  • 43: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Valencii.
  • 43: (Zwykła) Alexis dośrodkowuje w pole karne, ale ani Pedro, ani Messi nie zdołali dojść do piłki.
  • 40: (Rzut wolny) Barcelona rozpocznie od rzutu wolnego ze środka boiska.
  • 37: (Rzut rożny) Błąd Valdesa, który minął się z dośrodkowaniem, ale na szczęście piłkarze Valencii nie wykorzystali tej sytuacji.
  • 37: (Zwykła) Javier Mascherano wraca na boisko.
  • 36: (Kontuzja) Javier Mascherano doznał urazu i leży na boisku. Do rozgrzewki ruszył Marc Bartra.
  • 35: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Valencii.
  • 34: (Zwykła) Doskonała interwencja Pique w obronie!
  • 33: (Rzut wolny) Busquets faulował rywala pod bramką Valencii.
  • 31: (Zwykła) Pedro próbuje sprytnego zagrania piętą do Cesca, ale podaje zbyt mocno.
  • 30: (Zwykła) Pedro na spalonym.
  • 28: (Rzut rożny) Pique w polu karnym dochodzi do piłki, ale piłka leci nad bramką.
  • 28: (Rzut rożny) Messi wbiega w pole karne i wywalczył... rzut rożny.
  • 23: (Zwykła) Alves uderza z dystansu, ale piłka leci obok bramki.
  • 22: (Rzut rożny) Leo Messi uderza z ostrego kąta i ponownie wywalczył rzut rożny.
  • 21: (Rzut rożny) Leo Messi uderza z 11. metra, ale wywalczył tylko rzut rożny!
  • 21: (Zwykła) Fantastyczny kontratak Barcelony, Pedro dośrodkowuje w pole karne, ale strzał Alexisa jest obroniony przez bramkarza gości!
  • 20: (Zwykła) Kapitalne zagranie Xaviego do Alvesa, ale Brazylijczyk nie zdołał przyjąć piłki.
  • 18: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony.
  • 17: (Zwykła) Messi podaje przed pole karne do Busquetsa, ale strzał Hiszpana leci minimalnie nad bramką.
  • 17: (Rzut rożny) Alexis wywalczył rzut rożny.
  • 15: (Rzut wolny) Valencia rozpocznie od rzutu wolnego ze środka pola.
  • 13: (Zwykła) Messi uderza zza pola karnego, ale jest zablokowany przez obrońcę.
  • 12: (Zwykła) Bardzo dobra interwencja Valdesa!
  • 11: (Rzut rożny) Busquets uderza piłkę głową, ale leci ona nad bramką.
  • 10: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony!
  • 10: (Zwykła) Cesc zagrywa prostopadłą piłkę do Messiego, ale Argentyńczyk traci piłkę w polu karnym.
  • 7: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alexis!!!!!!!!!!! Coś niesamowitego!!! Messi podaje piłkę w pole karne do Alexisa a Chilijczyk lobem pokonuje bramkarza gości niemal z zerowego kąta!!! Przepiękna bramka Alexisa!
  • 6: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony!
  • 6: (Rzut wolny) Pedro faulowany pod polem karnym Valencii!
  • 5: (Zwykła) Zmieszanie w polu karnym Valencji, ale po strzale Xaviego, na spalonym znalazł się Alexis.
  • 3: (Zwykła) Piłka wpada w pole karne Barcelony, ale Valdes pewnie łapie piłkę.
  • 2: (Zwykła) Dani Alves dośrodkowuje w pole karne, ale bramkarz przechwytuje piłkę.
  • 1: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za moment rozpoczniemy mecz! Piłkarze są już na boisku i za moment usłyszymy pierwszy gwizdek. Relację ze spotkania FC Barcelona - Valencia prowadzi redaktor naczelny ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.