20. Cristian Tello
21. Adriano Correia
24. Sergi Roberto

Gole

44' Sergio Busquets Burgos

Kartki

27' Sergio Busquets Burgos - żółta
36' Javier Mascherano - żółta
73' Lionel Andrés Messi - żółta

Zmiany

74' Andrés Iniesta Lujan -> Alexis Sanchez
86' Cristian Tello -> Cesc Fabregas

Gole

60' Eñaut Zubikarai Goñi (samobójczy)

Kartki

39' Carlos Alberto Vela Garrido - żółta
44' Mikel González de Martín Martínez - czerwona
57' Gorka Elustondo Urkola - żółta
62' Gaztanaga - żółta
87' Eñaut Zubikarai Goñi - żółta
89' Zaldua - żółta

Zmiany

19' Carlos Martínez Díez -> Mikel González de Martín Martínez
72' Sergio Canales Madrazo -> Carlos Alberto Vela Garrido
83' Haris Seferović -> Antoine Griezmann
  • 93: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona wygrywa z Realem Sociedad 2:0 w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Króla. Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził redaktor naczelny serwisu, Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnego wieczoru! Już za moment zapraszamy na stronę główną, gdzie pojawią się pomeczowe wypowiedzi piłkarzy oraz trenerów.
  • 93: (Rzut wolny) Tello faulowany w środku pola.
  • 91: (Zwykła) Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry.
  • 89: (Rzut wolny) rzut wolny dla Barcelony!
  • 86: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Tello w miejsce Cesca.
  • 85: (Zwykła) Pedro uderza zza pola karnego, ale piłka leci obok bramki.
  • 84: (Zwykła) Leo Messi uderza z 11. metra, ale znakomicie spisuje siĘ bramkarz gości!
  • 82: (Zwykła) Iniesta uderza zza pola karnego, ale piłka leci nad bramką.
  • 81: (Zwykła) Pedro dostaje piłkę w polu karnym, ale obrońca wybija mu ją spod nóg.
  • 78: (Zwykła) Zamieszanie w polu karnym Realu, Cesc dośrodkowuje w pole karne, ale strzał Daniego Alvesa leci nad bramką.
  • 74: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Iniesta w miejsce Alexisa.
  • 73: (Żółta kartka) Za faul w środku pola Leo Messi ukarany żółtą kartką.
  • 73: (Zmiana) Zmiana w zespole Realu. Canales w miejsce Veli.
  • 70: (Zwykła) Pedro dostaje piłkę w polu karnym, ale futbolówka leci nad bramką.
  • 66: (Zwykła) Xavi uderza zza pola karnego, ale bramkarz popisuje się refleksem.
  • 64: (Zwykła) Na rozgrzewce zameldował się Andres Iniesta.
  • 63: (Rzut wolny) Barcelona rozpocznie grę od rzutu wolnego.
  • 60: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!! Zubikarai!!!!! Alexis wpada w pole karne, ale jego strzał uderza w słupek a obrońca gości chcąc wybić piłkę, trafia w swojego bramkarza i futbolówka wtoczyła się do siatki!
  • 60: (Zwykła) Dani Alves dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale Pedro nie zdołał dojść do piłki.
  • 58: (Zwykła) Gerard Pique na spalonym.
  • 57: (Żółta kartka) Elustondo ukarany żółta kartka za zagranie piłki ręką.
  • 56: (Rzut wolny) Alves dośrodkowuje w ple karne, ale bramkarz gości jest faulowany przez Messiego.
  • 54: (Rzut rożny) Pedro uderza zza pola karnego i wywalczył rzut rożny!
  • 51: (Rzut wolny) Dani Alves fauluje w ataku.
  • 49: (Zwykła) Alexis na spalonym.
  • 48: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 46: (Zwykła) Barcelona zaczęła drugą część meczu.
  • 45: (Zwykła) Piłkarze wracają już na murawę.
  • 45: (Zwykła) Duma Katalonii do przerwy wygrywa 1:0!
  • 45: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 44: (Czerwona kartka) Martinez ukarany czerwona kartką!
  • 44: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!! Barcelona wykonała rzut rożny, piłka trafiła pod nogi Busquetsa i z łatwością Hiszpan pokonuje bramkarza!
  • 43: (Zwykła) Leo Messi traci piłkę pod polem karnym rywala, Real wyprowadza kontratak, ale znakomicie w sytuacji sam na sam broni Pinto!
  • 39: (Żółta kartka) Carlos Vela za zagranie piłki ręką ogląda żółta kartkę.
  • 39: (Rzut wolny) Leo Messi uderza i trafia w poprzeczkę!
  • 38: (Rzut wolny) Leo Messi faulowany na 18. metrze przed bramką Realu i rzut wolny dla Barcelony!
  • 36: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Mascherano.
  • 35: (Rzut rożny) Xavi uderza zza pola karnego i wywalczył rzut rożny.
  • 34: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony.
  • 32: (Rzut rożny) Długa wymiana podań między piłkarzami Barcelony i rzut rożny dla Dumy Katalonii.
  • 29: (Rzut wolny) Ponownie Dani Alves fauluje rywala w ataku.
  • 28: (Zwykła) Błąd Alby w obronie, ale naprawiony przez Pique.
  • 27: (Żółta kartka) Sergio Busquets ukarany żółta kartką.
  • 26: (Zwykła) Znakomita okazja dla Barcelony, ale strzał Leo Messiego broni bramkarz gości.
  • 24: (Zwykła) Xavi zagrywa długie podanie do Pedro, ale napastnik nie przyjął piłki.
  • 23: (Rzut wolny) Busquets fauluje w ataku.
  • 21: (Rzut wolny) Cesc Fabregas faulowany pod własnym polem karnym.
  • 19: (Zmiana) Zmiana w zespole gości. W miejsce kontuzjowanego Mikela wchodzi Carlos.
  • 18: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 16: (Zwykła) Pique uderza na bramkę głową, ale nie trafia czysto w futbolówkę i piłka wychodzi poza boisko.
  • 15: (Rzut rożny) Jordi Alba wywalczył rzut rożny!
  • 15: (Zwykła) Carlos uderza na bramkę Pinto, ale piłka leci wysoko nad bramką.
  • 12: (Zwykła) Znakomita okazja dla Barcelony, Alves dośrodkowuje w pole karne, ale Cesc Fabregas uderza obok bramki.
  • 10: (Rzut wolny) Dani Alves fauluje w ataku.
  • 9: (Rzut wolny) Barcelona rozpocznie ze środka pola od rzutu wolnego.
  • 6: (Zwykła) Pedro uderza zza pola karnego, ale piłka leci nad bramką.
  • 5: (Zwykła) Kontratak gości, ale zagranie piłkarza Realu nie dociera do jego partnera.
  • 4: (Zwykła) Katastrofalny błąd Mascherano w obronie, ale sytuację ratuje Pinto!
  • 3: (Zwykła) Doskonała interwencja Pinto!
  • 1: (Zwykła) Goście rozpoczęli mecz!
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za moment piłkarze FC Barcelony oraz Realu Sociedad rozpoczną mecz na Camp Nou. Relację prowadzi redaktor naczelny ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.