16. Denis Cheryshev
17. Jairo Samperio Bustara
19. José Antonio Reyes Calderón

Gole

15' Alberto Moreno Pérez

Kartki

39' Daniel Filipe Martins Carriço - żółta
70' Diogo José Rosário Gomes Figueiras - żółta
71' Denis Cheryshev - żółta

Zmiany

64' Piotr Artur Trochowski -> Vicente Iborra de la Fuente
64' Denis Cheryshev -> Kévin Gameiro
78' Jairo Samperio Bustara -> Víctor Machín Pérez

Gole

34' Alexis Sanchez 44' Lionel Andrés Messi 56' Lionel Andrés Messi 88' Cesc Fabregas

Kartki

20' Alex Song - żółta
60' Pedro Rodríguez Ledesma - żółta
68' Víctor Valdés Arribas - żółta

Zmiany

73' Cesc Fabregas -> Pedro Rodríguez Ledesma
84' Sergio Busquets Burgos -> Xavier Hernandez Creus (C)
89' Sergi Roberto -> Alexis Sanchez
  • 93: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona po dobrym spotkaniu wygrywa z Sevillą 4:1! Bramki dla Dumy Katalonii strzelali: Alexis, Messi (2x) oraz Cesc Fabregas. Za uwagę dziękuje redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt. Już za moment w naszym serwisie ukaże się skrót spotkania oraz pomeczowe wypowiedzi piłkarzy oraz trenerów. FC BARCELONA LIDEREM LA LIGA!
  • 90: (Zwykła) Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry.
  • 89: (Zmiana) Ostatnie zamiana w Barcelonie. Sergi Roberto w miejsce Alexisa.
  • 88: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!! Cesc Fabregas!!!! Alexis wbiega w pole karne, podaje na 11. metr do Cesca a Hiszpan w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gospodarzy!
  • 87: (Zwykła) Kapitanem Barcelony po zejściu Xaviego jest Victor Valdes.
  • 86: (Zwykła) Alexis podaje piłkę w pole karne, ale za plecy Messiego i gospodarze przejmują piłkę.
  • 85: (Rzut rożny) Valdes wybija piłkę!
  • 85: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Sevilli.
  • 84: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Busquets w miejsce Xaviego.
  • 83: (Zwykła) Kapitalna akcja Barcelony, Messi zagrywa w pola do Adriano, ale strzał Brazylijczyka leci nad bramką.
  • 80: (Zwykła) Od bramki rozpocznie Valdes.
  • 80: (Rzut rożny) Pique wybija piłkę na rzut rożny.
  • 79: (Zwykła) Iniesta zagrywa do Messiego, Leo wbiega w pole karne, przewraca się, ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego.
  • 76: (Zwykła) Piłka zagrana w pole karne Barcelony, ale znakomicie w sytuacji zorientował się Valdes i na 11. metrze przejmuje piłkę.
  • 75: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Sevilli.
  • 74: (Zwykła) Bacca wpada w pole karne, uderza z ostrego kąta i trafia w boczną siatkę.
  • 73: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Cesc w miejsce Pedro.
  • 71: (Zwykła) Do wejścia na boisko szykuje się Cesc Fabregas.
  • 69: (Rzut wolny) Zamieszanie w polu karnym, ale piłkarze Barcelony wybijają piłkę.
  • 69: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Sevilli blisko pola karnego Barcelony.
  • 68: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Valdesa za przedłużanie gry.
  • 67: (Rzut wolny) Sevilla rozpocznie ze środka boiska od rzutu wolnego.
  • 60: (Rzut wolny) Pedro faulowany w środku pola.
  • 60: (Żółta kartka) Pedro zagrał piłkę ręką i ogląda za to zagranie żółtą kartkę.
  • 59: (Rzut wolny) Alexis fauluje w ataku.
  • 57: (Zwykła) Alexis uderza z 16. metra, ale piłka leci obok słupka.
  • 56: (Bramka) GOOOOOOOOOLLLLL!!!!!!!! Leo Messi!!!! Kontratak Barcelony, Iniesta podaje piłkę przed pole karne do Messiego a Argentyńczyk strzela na dłuższy słupek i podwyższa prowadzenie na 3:1!
  • 55: (Zwykła) Bardzo dobra interwencja Pique w obronie!
  • 55: (Rzut rożny) Pedro wybija piłkę z pola karnego.
  • 55: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Sevilli.
  • 54: (Zwykła) Kapitalne dwie interwencje Valdesa!
  • 53: (Zwykła) Xavi dośrodkowuje w pole karne, ale Alexis nie zdołał dojść do piłki.
  • 53: (Zwykła) Pedro nie zdołał przyjąć piłki i wyszła ona poza boisko.
  • 52: (Zwykła) Alexis wstrzeliwuje piłkę w pole karne, ale Messi nie zdołał do niej dojść.
  • 50: (Zwykła) Napastnik Sevilli wychodzi na czystą pozycję, ale strzela obok bramki! Warto zaznaczyć, że wcześniej Montoya był wcześniej faulowany przez piłkarza gospodarzy, ale gwizdek sędziego milczał.
  • 46: (Rzut wolny) Iniesta faulowany w środku boiska.
  • 46: (Zwykła) Pogoda w Sewilli już nieco się poprawiła, ale jednak deszcz wciąż pada.
  • 46: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła drugą część meczu!
  • 45: (Zwykła) Zawodnicy wracają na boisko.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! Barcelona wygrywa 2:1 po bramkach Alexisa i Messiego. Jeśli pogoda pozwoli, wracamy za 15 minut.
  • 44: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!! Leo Messi!!!!! Kontratak Barcelony, Leo Messi dostaje piłkę na 17. metrze i pięknym strzałem wyprowadza Barcelonę na prowadzenie!
  • 44: (Zwykła) W Sewilli teraz prawdziwa ulewa!
  • 43: (Rzut wolny) Rakitic dośrodkowuje w pole karne, gdzie jest spore zamieszanie, ale ostatecznie Bartra wybija piłkę!
  • 42: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Sevilli blisko pola karnego Barcelony!
  • 40: (Rzut wolny) Bartra faulowany na własnej połowie boiska.
  • 40: (Zwykła) Alexis na spalonym.
  • 39: (Rzut wolny) Pedro faulowany w środku boiska.
  • 38: (Zwykła) Adriano wrzuca piłkę w ple karne, ale Messi nie zdołał do niej dojść.
  • 37: (Zwykła) Pedro zagrywa do Iniesty, ale strzał Hiszpana był niecelny.
  • 36: (Zwykła) Bardzo dobra interwencja Bartry w defensywie!
  • 35: (Zwykła) Wydaje się, że Alexis w tej sytuacji był na spalonym.
  • 34: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! Alexis!!!!!!!!!!! Fantastyczne dośrodkowanie Messiego z rzutu wolnego a Alexis głową pokonuje bramkarza gospodarzy!
  • 33: (Rzut wolny) Messi ostro faulowany pod polem karnym Sevilli! Rzut wolny dla Barcelony.
  • 29: (Zwykła) Niecelne podanie Messiego do Iniesty i Sevilla przejmuje piłkę.
  • 29: (Zwykła) Kontratak Sevilli, Rakitic uderza zza pola karnego, ale strzela obok bramki!
  • 28: (Zwykła) Xavi podaje do Montoyi, ten zagrywa do Adriano, ale Brazylijczyk nie trafia w piłkę!
  • 27: (Zwykła) Samolubne zachowanie Xaviego, który woli uderzyć z 16. metra, niż podać do wbiegającego Montoyi i piłka ląduje w rękach bramkarza.
  • 27: (Rzut wolny) Bartra faulowany w środku boiska.
  • 27: (Zwykła) Montoya dośrodkowuje w pole karne, ale Messi jest uprzedzony przez obrońcę.
  • 25: (Zwykła) Adriano uderza zza pola karnego, ale bez problemów broni bramkarz.
  • 24: (Zwykła) Messi zagrywa w pole karne do Alexisa, ten próbuje podania zwrotnego, ale obrońca wybija piłkę.
  • 22: (Zwykła) Montoya zagrywa w pole karne do Alexisa, ale napastnik był na spalonym.
  • 21: (Zwykła) Messi po raz kolejny traci piłkę!
  • 20: (Rzut wolny) Sevilla wykonuje rzut wolny i... słupek ratuje Barcelonę!
  • 20: (Żółta kartka) Alex Song za ostre wejście w rywala ukarany żółtą kartką.
  • 15: (Bramka) Przegrywamy 1:0! Piłkę na 16. metrze dostaje Moreno, uderza i pokonuje zaskoczonego Valdesa!
  • 13: (Rzut wolny) Leo Messi dośrodkowuje w pole karne, ale piłka ląduje w rękach bramkarza.
  • 13: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego gospodarzy!
  • 12: (Rzut wolny) Montoya faulowany w środku pola.
  • 8: (Rzut wolny) Pedro faulowany w środku pola.
  • 7: (Zwykła) Bacca uderza na bramkę, ale sytuację wślizgiem ratuje Pique.
  • 6: (Zwykła) Messi próbuje prostopadłego zagrania do Alexisa, ale futbolówka nie dochodzi do Chilijczyka.
  • 2: (Zwykła) Alexis zabiera się z piłką i biegnie pod bramkę gospodarzy, ale obrońca wślizgiem wybija mu futbolówkę.
  • 1: (Rzut wolny) Iniesta faulowany pod własnym polem karnym.
  • 1: (Zwykła) Sevilla rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) W Sewilli dziś cały dzień pada deszcz, ale wydaje się, że organizatorzy dobrze przygotowali murawę do spotkania.
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans początek meczu. Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki. Czekamy na rozpoczęcie meczu a później na wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor naczelny ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.