16. Sergio Canales Madrazo
18. Gonzalo Castro Irizábal
23. Javier Ros Añón

Gole

87' Antoine Griezmann

Kartki

28' Gaztanaga - żółta
31' Carlos Alberto Vela Garrido - żółta
56' David Zurutuza Veillet - żółta

Zmiany

61' Gonzalo Castro Irizábal -> Haris Seferović
67' Gorka Elustondo Urkola -> Gaztanaga
81' Sergio Canales Madrazo -> Xabier Prieto Argarate (C)

Gole

27' Lionel Andrés Messi

Kartki

26' Sergio Busquets Burgos - żółta
89' Cesc Fabregas - żółta

Zmiany

66' Alex Song -> Xavier Hernandez Creus (C)
77' Alexis Sanchez -> Pedro Rodríguez Ledesma
90' Marc Bartra -> Sergio Busquets Burgos
  • 90: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona po remisie 1:1 i zwycięstwie 2:0 awansuje do finału Pucharu Króla, gdzie zmierzy się z Realem Madryt! Już za moment na naszej stronie ukaże się podsumowanie spotkania a także pomeczowe wypowiedzi piłkarzy i trenerów. Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnej nocy!
  • 89: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Cesca za faul przy linii bocznej.
  • 88: (Zwykła) Po raz kolejny okazało się, że duet Pique - Mascherano traci bardzo dużo bramek!
  • 87: (Bramka) Real doprowadza do wyrównania! Kontratak Realu, piłkę w polu karnym dostaje Griezmann i z pierwszej piłki pakuje ją do siatki!
  • 86: (Zwykła) Cesc Fabregas wrócił już na boisko.
  • 86: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 85: (Kontuzja) Tymczasem poza boiskiem opatrywany jest Cesc Fabregas.
  • 84: (Rzut wolny) Dani Alves faulowany przed polem karnym Realu Sociedad!
  • 82: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Realu, Canales wbiega w pole karne, uderza i znakomicie broni Pinto!
  • 79: (Zwykła) Fabrega spróbuje prostopadłego podania do Alexisa, ale piłkę przejmuje bramkarza gospodarzy.
  • 77: (Zmiana) Druga zmiana w Barcelonie. Alexis w miejsce Pedro.
  • 76: (Zwykła) Dani Alves wbiega w pole karne, dostaje piłkę od Messiego, ale niestety jego uderzenie broni bramkarz gospodarzy.
  • 75: (Rzut wolny) Cesc faulowany w środku pola.
  • 73: (Zwykła) Pique wrócił już do gry.
  • 73: (Zwykła) Bardzo dobry wślizg Pique, ale obrońca okupił tę interwencje drobnym urazem.
  • 71: (Rzut wolny) Carlos Vela próbuje uderzyć przewrotką w polu karnym, ale podniósł nogę zbyt wysoko i sędzia dyktuje rzut wolny.
  • 71: (Rzut wolny) Javier Mascherano fauluje w środku pola.
  • 69: (Zwykła) Messi zagrywa w pole karne do Pedro, Hiszpan podaje przed bramkę, ale żaden z jego partnerów nie nadążył za tą akcją.
  • 68: (Rzut wolny) Andres Iniesta faulowany pod własnym polem karnym.
  • 66: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Song w miejsce Xaviego.
  • 66: (Rzut rożny) Iniesta wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 65: (Zwykła) Cesc Fabregas zagrywa piłkę w pole karne, ale obrońcy wyjaśniają sytuację.
  • 63: (Zwykła) Leo Messi traci piłkę pod polem karnym Realu.
  • 60: (Zwykła) Kapitalna interwencja Javiera Mascherano we własnym polu karnym!
  • 58: (Zwykła) Leo Messi uderza z 16. metra, ale pewnie broni bramkarz!
  • 58: (Rzut rożny) Pedro wywalczył rzut rożny.
  • 57: (Zwykła) Leo Messi wychodzi na czysta pozycję, ale jego strzał broni bramkarz i wychodzi także zwycięsko z dobitki Cesca!
  • 55: (Zwykła) Słupek ratuje Barcelonę przed utratą bramki!
  • 53: (Zwykła) Messi podaje przed pole karne do Iniesty, ale strzał Hiszpana leci minimalnie obok bramki.
  • 52: (Zwykła) Doskonała interwencja Daniego Alvesa w polu karnym Dumy Katalonii.
  • 51: (Zwykła) Iniesta pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.
  • 50: (Rzut wolny) Cesc był faulowany w środku pola.
  • 49: (Rzut wolny) Gracze Realu Sociedad wybijają piłkę z pola karnego.
  • 48: (Rzut wolny) Dani Alves faulowany w pobliżu pola karnego Realu.
  • 46: (Zwykła) Gospodarze rozpoczęli drugą część meczu!
  • 45: (Zwykła) Piłkarze wracają już na murawę.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! FC Barcelona po bramce Leo Messiego wygrywa 1:0. Wracamy za 15 minut!
  • 44: (Rzut rożny) Piłkarze Realu Sociedad wybijają piłkę.
  • 43: (Rzut rożny) Cesc wbiega w pole karne Realu, ale wywalczył tylko rzut rożny.
  • 42: (Zwykła) Alves pakuje piłkę do siatki, ale niestety Brazylijczyk był na spalonym.
  • 40: (Zwykła) Piłkarz Realu uderza zza pola karnego, ale piłka leci obok bramki.
  • 35: (Zwykła) Vela dostaje piłkę w polu karnym, ale nie przyjmuje jej najlepiej i piłkę przejmuje Pinto.
  • 34: (Zwykła) Pedro wychodzi na czystą pozycję, ale jego strzał leci wprost w bramkarza.
  • 33: (Zwykła) Znakomite zagranie Messiego do Iniesty, ale Hiszpan traci piłkę pod polem karnym.
  • 31: (Żółta kartka) Vela fauluje Cesca w środku pola i ogląda za to zagranie żółtą kartkę.
  • 30: (Zwykła) Griezmann próbuje prostopadłego zagrania do Veli, ale Pinto uprzedza napastnika gospodarzy.
  • 27: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!! Leo Messi!!!!!!!!! Messi przejął piłkę w środku pola, popędził pod pole karne, uderzył z 17. metra i trafił do siatki!
  • 26: (Żółta kartka) Sergio Busquets fauluje rywala w środku pola i ogląda za to zagranie żółtą kartkę.
  • 24: (Zwykła) Dani Alves zagrywa w pole karne do Messiego, ale Argentyńczyk był na spalonym.
  • 22: (Zwykła) Piłkarze Realu Sociedad dwukrotnie popisali się teraz zagraniami piętką.
  • 22: (Zwykła) Alves uderza na bramkę, ale znakomicie broni Zubikarai.
  • 20: (Zwykła) Mascherano niecelnie zagrywa do Jordiego Alby i piłka wychodzi poza boisko.
  • 19: (Zwykła) Messi próbuje strzału zza pola karnego, ale jest zablokowany przez rywala.
  • 17: (Rzut rożny) Zurutuza uderza zza pola karnego, ale piłka leci obok bramki Pinto.
  • 16: (Rzut rożny) Pique wybija piłkę na rzut rożny.
  • 14: (Zwykła) Iniesta dośrodkowuje w pole karne, o piłkę walczy Pedro, ale przegrywa pojedynek z obrońcą.
  • 13: (Rzut wolny) Barcelona rozpocznie grę od rzutu wolnego.
  • 9: (Zwykła) Seferović wychodzi na czystą pozycję, ale na całe szczęście był na spalonym.
  • 7: (Zwykła) Dani Alves próbuje dośrodkowania w pole karne, ale jest zablokowany przez obrońcę gospodarzy.
  • 5: (Zwykła) Pressing graczy Realu, ale Pinto opanował piłkę i wybił ją w pole.
  • 3: (Zwykła) Dani Alves dostaje piłkę w polu karnym, dośrodkowuje ją przed bramkę, ale zabrakło tam jego partnerów.
  • 2: (Zwykła) Pedro dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę.
  • 1: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) Piłkarze wychodzą już na murawę.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Realu Sociedad wyjdą na murawę, by rozegrać mecz rewanżowy półfinału Pucharu Króla. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Przypomnijmy, że pierwszy mecz podopieczni Gerardo Martino wygrali 2:0 po bramce Sergio Busquetsa oraz samobójczym trafieniu Zubikaraii. Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.