19. Ibrahim Afellay
11. Neymar

Gole

2' Adriano Correia
36' Lionel Andrés Messi
53' Alexis Sanchez
56' Pedro Rodríguez Ledesma
68' Lionel Andrés Messi
89' Neymar

Kartki

Zmiany

62' Neymar -> Pedro Rodríguez Ledesma
69' Javier Mascherano -> Carles Puyol Saforcada (C)
74' Cristian Tello -> Lionel Andrés Messi

Zmiany

42' Roberto Román Triguero -> Anaitz Arbilla Zabala
62' Jonathan Viera Ramos -> Alberto Bueno Calvo
73' Samuele Longo -> Joaquín Óscar Larrivey
  • 92: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona wygrywa z Rayo Vallecano 6:0 po golach Adriano, Messiego (2x), Alexisa, Pedro oraz Neymara! Już za moment zapraszamy na stronę główną, gdzie pojawi się skrót meczu oraz pomeczowe wypowiedzi piłkarzy. Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnego wieczoru.
  • 89: (Bramka) GOOOOOOOOOLLLLLL!!!!!! Neymar!!!! Brazylijczyk dostałe piłkę w środku pola, popędził pod pole karne rywala, uderzył z 20. metra i piłka znalazła się w siatce!
  • 87: (Zwykła) Adriano próbuje uderzyć z ostrego kąta, ale piłka przelatuje nad bramką.
  • 84: (Zwykła) Rochina uderza z dystansu i pewnie broni Valdes!
  • 84: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Rayo.
  • 82: (Rzut rożny) Iniesta wywalczył rzut rożny.
  • 79: (Zwykła) Neymar szuka okazji do strzału, ale przed polem karnym rywala traci piłkę.
  • 76: (Rzut rożny) Cesc uderza z 11. metra, ale obrońca ratuje sytuację wybiciem piłki na rzut rożny!
  • 74: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Tello w miejsce Messiego.
  • 72: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 70: (Zwykła) Kapitanem Barcelony od tej chwili jest Victor Valdes.
  • 69: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Mascherano w miejsce Puyola.
  • 68: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!! Leo Messi!!!! Argentyńczyk wbiega w pole karne, uderza z 16. metra i piękna bramka Leo!
  • 67: (Zwykła) Alves uderza z ostrego kąta, ale piłka przelatuje obok bramki.
  • 65: (Rzut rożny) Neymar wywalczył rzut rożny dla BlauGrany.
  • 64: (Zwykła) Leo Messi wychodzi na czystą pozycję, ale strzela za mocno i piłka leci obok bramki!
  • 63: (Rzut rożny) Alexis wywalczył rzut rożny.
  • 62: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Neymar w miejsce Pedro!
  • 61: (Zwykła) Dani Alves uderza z dystansu, ale bramkarz był na posterunku.
  • 60: (Zwykła) Neymar szykuje się do wejścia na boisko!
  • 59: (Rzut rożny) Dani Alves wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 56: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!! Pedro!!!!!! Fantastyczna akcja Barcelony, Cesc zagrywa przed bramkę do Pedro a Hiszpan pakuje piłkę do siatki!
  • 54: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Rayo!
  • 53: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!! Alexis!!!!!! Znakomite zagranie Leo Messiego na wolne pole do Alexisa a Chilijczyk w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi!
  • 50: (Rzut rożny) Bramkarz Rayo przejmuje piłkę!
  • 50: (Rzut rożny) Alexis wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 48: (Zwykła) Znakomite przerzucenie piłki Cesca do Pedro, ale napastnik Barcelony nie przyjął futbolówki.
  • 46: (Zwykła) Piłkarze Rayo rozpoczęli drugą część meczu.
  • 45: (Zwykła) Zawodnicy wracają na murawę.
  • 45: (Zwykła) Barcelona do przerwy prowadzi z Rayo Vallecano 2:0 po golach Adriano i Messiego. Wracamy za 15 minut!
  • 40: (Zwykła) (KAMIL STOCH MISTRZEM OLIMPIJSKIM!!!)
  • 36: (Bramka) GOOOOOOLLLLLL!!!!!! Leo Messi po pięknym strzale podwyższa wynik na 2:0!
  • 33: (Zwykła) Pedro nie zrozumiał się z Adriano i goście rozpoczną od wrzutu z autu.
  • 32: (Rzut rożny) Leo Messi wywalczył rzut rożny.
  • 30: (Rzut wolny) Goście spod własnego pola karnego rozpoczną od rzutu wolnego.
  • 29: (Rzut rożny) Pedro zagrywa w pole karne, ale obrońca wybija piłkę na rzut rożny!
  • 27: (Zwykła) Kapitalna interwencja Valdesa w sytuacji sam na sam!!!
  • 25: (Zwykła) Pedro zagrywa do Alvesa, ale Brazylijczyk nie zdołał podać w pole karne do Messiego.
  • 23: (Zwykła) Cesc uderza zza pola karnego, ale niestety piłka leci obok bramki.
  • 22: (Zwykła) Coś niesamowitego! Wspaniały kontratak Barcelony, Alexis wpada w pole karne, podaje przed bramkę do Messiego, ale zbyt wysoko podniósł piłkę i Argentyńczyk miał problem ze skierowaniem jej do siatki.
  • 20: (Rzut wolny) Leo Messi uderza, ale trafia w mur a dobitka Daniego Alvesa zupełnie nieudana.
  • 19: (Rzut wolny) Z 17. metra przed bramką od rzutu wolnego rozpocznie Barcelona!
  • 18: (Zwykła) Iniesta zagrywa w pole karne do Pedro, ten wychodzi na czystą pozycję, uderza i... poprzeczka!
  • 17: (Zwykła) Dani Alves na spalonym.
  • 14: (Zwykła) Leo Messi wpada w pole karne, ale uderza tylko w słupek!
  • 12: (Rzut rożny) Valdes pewnie łapie piłkę!
  • 12: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Rayo.
  • 10: (Zwykła) Iniesta zauważył, że bramkarz Rayo wyszedł z bramki, uderzył z połowy boiska, ale niestety piłka mija bramkę.
  • 9: (Zwykła) Pedro niestety na spalonym.
  • 5: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 5: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony sprzed pola karnego Rayo!
  • 2: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!! Fantastyczne rozpoczęcie meczu przez Barcelonę! Adriano dostaje piłkę przed polem karnym i fantastycznym strzałem pakuje ją do siatki!
  • 1: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) Zabrzmiał hymn FC Barcelony i piłkarze wychodzą na murawę.
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy przygotowują się do wejścia na boisko.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Rayo Vallecano wyjdą na murawę Camp Nou, by rozegrać mecz 24. kolejki La Liga. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.