35. Stevan Jovetic
10. Edin Džeko

Gole

Kartki

28' Álvaro Negredo Sánchez - żółta
37' Aleksandar Kolarov - żółta
53' Martín Gastón Demichelis - czerwona

Zmiany

57' Samir Nasri -> Jesús Navas González
57' Joleon Patrick Lescott -> Aleksandar Kolarov
74' Edin Džeko -> Álvaro Negredo Sánchez

Gole

54' Lionel Andrés Messi (rk.) 90' Daniel Alves

Kartki

23' Daniel Alves - żółta
76' Javier Mascherano - żółta

Zmiany

74' Neymar -> Alexis Sanchez
86' Sergi Roberto -> Cesc Fabregas
  • 93: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona wygrywa z Manchesterem City 2:0 po golach Messiego oraz Daniego Alvesa! Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Już za moment na naszej stronie głównej ukaże się opis spotkania oraz pomeczowe wypowiedzi piłkarzy a także trenerów. Dziękuję i życzę spokojnej nocy.
  • 92: (Zwykła) Messi uderza z 16. metra, ale strzał był zbyt lekki.
  • 90: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!! Dani Alves!!!!!!! Kapitalna akcja na linii Neymar - Alves i obrońca Barcelony z ostrego kąta podwyższa wynik na 2:0!!!
  • 88: (Rzut rożny) Barcelona wybija piłkę z pola karnego.
  • 87: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Manchesteru.
  • 86: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Sergi Roberto w miejsce Cesca Fabregasa.
  • 85: (Zwykła) Neymar na spalonym.
  • 84: (Zwykła) Dzeko wychodzi na czystą pozycję i kapitalnie broni Valdes! Piłkarz Manchesteru był jednak na spalonym.
  • 81: (Zwykła) Piłka ląduje w bramce Manchesteru, ale sędzia popełnia wielki błąd i podnosi chorągiewkę sugerując spalonego Cesca.
  • 80: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 78: (Zwykła) Bardzo niecelne zagranie Cesca do Neymara!
  • 77: (Zwykła) Piękna parada Valdesa, który broni strzał z 10. metrów!
  • 76: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Mascherano za faul w środku pola.
  • 75: (Zwykła) Cesc Fabregas dostaje piłkę w polu karnym, ale niestety Hiszpan był na spalonym.
  • 74: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie! Neymar w miejsce Alexisa.
  • 73: (Zwykła) Leo Messi próbuje uderzenia zza pola karnego, ale jest on zablokowany przez obrońców.
  • 70: (Zwykła) Doskonała interwencja Valdesa, który przejmuje dośrodkowanie Clichy'ego.
  • 68: (Zwykła) Dani Alves wychodzi na czystą pozycję, uderza z ostrego kąta i piłka minimalnie mija bramkę!
  • 67: (Zwykła) Xavi uderza zza pola karnego, ale piłka leci nad bramką.
  • 66: (Zwykła) Do wejścia na boisko przygotowuje się Neymar.
  • 66: (Rzut wolny) Leo Messi faulowany w środku pola.
  • 64: (Zwykła) Dani Alves dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale futbolówkę przejmuje Hart.
  • 62: (Zwykła) Kapitalna interwencja Pique w obronie, który zablokował strzał Negredo!
  • 62: (Rzut wolny) Xavi dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale Hart ją wybija!
  • 61: (Rzut wolny) Pique faulowany pod polem karnym Manchesteru!
  • 60: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony!
  • 58: (Zwykła) Alexis na spalonym.
  • 57: (Zwykła) Kapitalnie gra teraz Barcelona! Zamknęła Manchester we własnym polu karnym!
  • 54: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!! Leo Messi!!!!!! Argentyńczyk pewnie wykonuje rzut karny!!!
  • 53: (Rzut karny) Karny dla Barcelony!!!!!
  • 52: (Czerwona kartka) Czerwona kartka dla Demichelisa!
  • 51: (Zwykła) Leo Messi dostaje piłkę w polu karnym, wychodzi na czystą pozycję i jest faulowany przez Demichelisa!
  • 51: (Zwykła) Kapitalna wymiana podań Barcelony!
  • 46: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła drugą część meczu!
  • 45: (Zwykła) Piłkarze wracają już na boisko.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! Po bardzo dobrym meczu podopiecznych Gerardo Martino, Barcelona remisuje z Manchesterem City 0:0. Wracamy za 15 minut!
  • 45: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony.
  • 44: (Zwykła) Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, Negredo uderza na bramkę, ale piłka wychodzi poza boisko.
  • 43: (Zwykła) Alexis po raz kolejny na spalonym!
  • 42: (Zwykła) Mascherano wybija piłkę z pola karnego Barcelony.
  • 40: (Rzut wolny) Javier Mascherano faulowany w obronie. Rzut wolny dla Barcelony.
  • 39: (Zwykła) Kapitalna interwencja Iniesty w obronie, kontratak Barcelony, ale Alexis wywalczył tylko wrzut z autu na wysokońci pola karnego Manchesteru.
  • 37: (Żółta kartka) Busquets faulowany przez Kolarova i piłkarz Manchesteru ukarany żółta kartką.
  • 36: (Zwykła) Negredo uderza na bramkę, ale piłka wychodzi poza linię końcową.
  • 36: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Manchesteru.
  • 35: (Zwykła) Cesc zagrywa prostopadle do Alexisa, ale piłka zagrana zbyt mocno i wychodzi poza bramkę gospodarzy.
  • 34: (Rzut wolny) Xavi faulowany w okolicach pola karnego Manchesteru!
  • 34: (Rzut wolny) Leo Messi uderza w mur! Piłka nadal w posiadaniu Barcelony.
  • 33: (Rzut wolny) Leo Messi faulowany przed polem karnym Manchesteru! Będzie rzut wolny dla Barcelony!
  • 33: (Zwykła) Gra Barcelony wygląda dziś imponująco. Jak na razie znacznie przewyższają rywala!
  • 32: (Zwykła) Xavi uderza z 22. metrów, ale dobra interwencja Harta.
  • 31: (Zwykła) Leo Messi uderza prawa nogą zza pola karnego, ale piłka leci wysoko nad bramką.
  • 30: (Zwykła) Kapitalna akcja Barcelony, Iniesta wpada w pole karne, jest już na 11. metrze, ale zabrakło decyzji o strzale na bramkę!
  • 29: (Rzut wolny) Cesc faulowany w środku pola.
  • 28: (Żółta kartka) Ostre wejście Negredo w nogę Gerarda Pique i napastnik Manchesteru ogląda żółta kartkę.
  • 27: (Zwykła) Negredo uderza z 16. metra i bardzo dobrze broni Valdes!
  • 25: (Rzut wolny) Zmieszanie w polu karnym i kapitalna interwencja Valdesa!
  • 24: (Rzut wolny) Manchester za chwile dośrodkuje piłkę w pole karne Barcelony!
  • 23: (Żółta kartka) Alves fauluje w środku pola i ogląda za to zagranie żółtą kartkę.
  • 17: (Rzut wolny) Groźna akcja Manchesteru, ale ostatecznie napastnik gospodarzy faulował Valdesa.
  • 16: (Zwykła) Alexis na spalonym.
  • 16: (Rzut wolny) Pod polem karnym Barcelony faulowany był Pique. Rzut wolny dla Dumy Katalonii.
  • 15: (Rzut wolny) Manchester rozpocznie grę od rzutu wolnego ze środka boiska.
  • 14: (Zwykła) Znakomity przechwyt piłki przez Barcelonę w środku pola!
  • 12: (Rzut rożny) Dani Alves wywalczył rzut rożny!
  • 11: (Zwykła) Cesc dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy przejmują piłkę.
  • 10: (Zwykła) Barcelona zamyka Manchester w jego polu karnym.
  • 6: (Rzut wolny) Iniesta faulowany na połowie Manchesteru.
  • 4: (Rzut rożny) Obrońcy Manchesteru wybijają piłkę!
  • 3: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony!
  • 1: (Zwykła) Gospodarze rozpoczęli mecz!
  • 0: (Zwykła) Obie jedenastki wychodzą już na murawę.
  • 0: (Zwykła) Piłkarze czekają już na wyjście na boisko.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Manchesteru City wyjdą na murawę, by rozegrać mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.