15. Ion Ansotegi Gorostola
23. Javier Ros Añón
10. Xabier Prieto Argarate

Gole

54' Antoine Griezmann
59' David Zurutuza Veillet

Kartki

23' José Ángel - żółta
69' Sergio Canales Madrazo - żółta

Zmiany

74' Xabier Prieto Argarate -> Antoine Griezmann
84' Ion Ansotegi Gorostola -> Sergio Canales Madrazo
90' Rubén Pardo Gutiérrez -> Gorka Elustondo Urkola

Gole

32' Alex Song (samobójczy) 36' Lionel Andrés Messi

Kartki

23' Gerard Piqué Bernabeu - żółta
52' Gerard Piqué Bernabeu - żółta

Zmiany

62' Cesc Fabregas -> Alex Song
73' Alexis Sanchez -> Martin Montoya
  • 90: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona po fatalnym meczu przegrywa z Realem Sociedad 3:1! Honorowe trafienie dla Dumy Katalonii zaliczył Leo Messi. Za uwagę dziękuje redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt. Życzę spokojnego wieczoru. Już za moment na naszej stronie głównej ukaże się opis spotkania a także pomeczowe wypowiedzi piłkarzy oraz trenerów.
  • 82: (Zwykła) Słupek ratuje Barcelonę przed utratą bramki!
  • 81: (Zwykła) Vela dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale Busquets wybija piłkę.
  • 79: (Rzut wolny) Iniesta fauluje w środku pola.
  • 75: (Zwykła) Bardzo niecelne zagranie Pedro.
  • 73: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Alexis w miejsce Montoyi.
  • 71: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 70: (Zwykła) Do wejścia na boisko szykuje się Alexis.
  • 69: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Canalesa za faul w ofensywie.
  • 65: (Zwykła) Neymar próbuje zagranie pod bramkę do Pedro, ale Hiszpan jest uprzedzony przez bramkarza gospodarzy.
  • 64: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 62: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Cesc w miejsce Alexa Songa.
  • 60: (Zwykła) Do wejścia na boisko szykuje się Cesc Fabregas!
  • 59: (Bramka) Jest już 3:1!!! Dośrodkowanie w pole karne, Zurutuza wyprzedza obrońców i pokonuje Valdesa!
  • 57: (Zwykła) Wydaje się, że niezbędne jest wejście na boisko Alexisa, Tello oraz Cesca.
  • 56: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 54: (Bramka) Przegrywamy 2:1! Fatalny błąd całej obrony Barcelony i Griezmann w sytuacji sam na sam, pokonuje Valdesa!
  • 52: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Gerarda Pique a drugą część meczu Tata Martino ogląda z perspektywy trybun.
  • 51: (Rzut rożny) Bartra uderza, ale piłka wychodzi poza boisko.
  • 51: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 48: (Rzut rożny) Griezmann uderza na bramkę, ale piłka leci nad poprzeczką.
  • 47: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Realu.
  • 46: (Zwykła) Duma Katalonii rozpoczęła drugą część spotkania!
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu. Barcelona remisuje z Realem Sociedad 1:1 po bramce Leo Messiego. Wracamy za 15 minut!
  • 43: (Zwykła) Jak ukazują powtórki, bramka na 1:0 została zaliczona Alexowi Songowi.
  • 42: (Zwykła) Vela uderza z 11. metra przewrotką, ale piłka leci obok bramki.
  • 40: (Zwykła) Fatalny błąd Pique, który podał piłkę przed pole karne do Veli i na szczęście niewykorzystany przez napastnika gospodarzy!
  • 39: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Marca Bartry za faul w defensywie.
  • 36: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!! Leo Messi!!!! Fantastyczna akcja FC Barcelony, piłkę przed polem karnym dostaje Leo, uderza i trafia!!! Piękna bramka Argentyńczyka!
  • 32: (Bramka) Przegrywamy 1:0! Rzut rożny dla gospodarzy i Elustondo pokonuje Valdesa!
  • 31: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 30: (Zwykła) Kapitalna interwencja Valdesa, który broni strzał z ponad 16 metrów!
  • 29: (Zwykła) Vela dostaje piłkę w polu karnym, uderza z 16. metra, ale piłka leci nad bramką.
  • 28: (Rzut wolny) Busquets faulowany w środku pola.
  • 27: (Zwykła) Montoya dośrodkowuje w pole karne, ale Leo Messi nawet nie walczył o piłkę.
  • 23: (Żółta kartka) Angel nieprzepisowo zatrzymuje kontratak Barcelony i ogląda za to zagranie żółtą kartkę.
  • 22: (Żółta kartka) Rzut wolny dla Realu i żółta kartka dla Busquetsa.
  • 19: (Zwykła) Fantastyczna akcja na linii Iniesta - Pedro, ale niestety strzał napastnika Barcelony mija bramkę!
  • 17: (Kontuzja) Tymczasem poza boiskiem opatrywany jest Neymar.
  • 17: (Zwykła) Jak na razie zdecydowaną przewagę na boisku osiągnęła Barcelona, choć nie przekłada się to na okazje bramkowe.
  • 12: (Rzut wolny) Ponownie rzut wolny dla gospodarzy i bardzo dobra interwencja Valdesa!
  • 5: (Rzut wolny) Doskonała interwencja Valdesa!
  • 4: (Rzut wolny) Gospodarze rozpoczną od rzutu wolnego blisko pola karnego Barcelony.
  • 3: (Zwykła) Iniesta dośrodkowuje w pole karne, ale Messi nie zdołał dojść do piłki.
  • 3: (Rzut wolny) Barcelona rozpocznie od rzutu wolnego.
  • 1: (Zwykła) Gospodarze rozpoczęli mecz!
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 0: (Zwykła) Piłkarze czekają już na wejście na murawę.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Realu Sociedad wyjdą na murawę, by rozegrać mecz 25. kolejki La Liga. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.