7. Pedro Rodríguez Ledesma
20. Cristian Tello

Gole

9' Alexis Sanchez
24' Lionel Andrés Messi
83' Carles Puyol Saforcada (C)
89' Xavier Hernandez Creus

Kartki

25' Adriano Correia - żółta

Zmiany

72' Pedro Rodríguez Ledesma -> Alexis Sanchez
79' Andrés Iniesta Lujan -> Cesc Fabregas
88' Cristian Tello -> Neymar

12. Ramon Olamilekan Azeez
15. Miguel Ángel García Pérez-Roldán (C)

Gole

27' Ángel Trujillo Canorea

Kartki

17' Ramon Olamilekan Azeez - żółta
23' Miguel Ángel García Pérez-Roldán (C) - żółta
81' José Antonio García Rabasco - żółta

Zmiany

72' Marcos Tébar Ramiro -> Miguel Ángel García Pérez-Roldán (C)
79' Jesús Joaquín Fernández Sáez de la -> Ramon Olamilekan Azeez
  • 93: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona wygrywa z Almerią 4:1!
  • 89: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!! Xavi!!!!!! Kapitalne uderzenie zza pola karnego i Hiszpan wpisuje się na listę strzelców!
  • 86: (Rzut wolny) Pod polem karnym rywala faulowany był Leo Messi.
  • 83: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!! Carles Puyol!!!! Rzut rożny dla Barcelony, piłka uderza w poprzeczkę, ale trafia pod nogi Carlesa i kapitan Barcelony podwyższa wynik na 3:1!
  • 79: (Zmiana) Iniesta w miejsce Cesca.
  • 72: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Pedro w miejsce Alexisa.
  • 66: (Zwykła) Neymar wbiega w pole karne, podaje przed bramkę, ale Alexis nie zdołał dojść do piłki.
  • 64: (Rzut rożny) Leo Messi wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 62: (Zwykła) Leo Messi stracił piłkę pod polem karnym rywala.
  • 61: (Zwykła) Dobra interwencja Mascherano w defensywie.
  • 59: (Zwykła) Alexis próbuje prostopadłego podania do Messiego, ale to zagranie jest zbyt mocne.
  • 58: (Zwykła) Adriano dośrodkowuje w pole karne, ale piłka zdążyła już opuścić boisko.
  • 55: (Zwykła) Jak na razie gra toczy się w środku boiska a można odnieść wrażenie, że piłkarze Barcelony grają zbyt statycznie.
  • 50: (Zwykła) Neymar dostaje piłkę w polu karnym, oddaje strzał z niełatwej pozycji i świetną interwencją popisuje się bramkarz gości.
  • 46: (Zwykła) Piłkarze Almerii rozpoczęli drugą część meczu!
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! Barcelona prowadzi 2:1.
  • 43: (Zwykła) Messi dostaje piłkę od Alexisa na 11. metrze, ale strzał Argentyńczykowi nie wyszedł.
  • 41: (Rzut wolny) Piłka ląduje w rękach Valdesa!
  • 40: (Rzut rożny) Rzut rożny dla gości.
  • 36: (Zwykła) Neymar uderza z dystansu, ale piłka leci obok bramki.
  • 34: (Rzut wolny) Dani Alves faulowany na własnej połowie.
  • 33: (Zwykła) Leo Messi uderza z dystansu, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę.
  • 32: (Zwykła) Alves dostaje piłkę w polu karnym, próbuje dośrodkowania przed bramkę, ale brakuje tam partnerów.
  • 31: (Rzut wolny) Neymar faulowany pod własnym polem karnym.
  • 27: (Bramka) Rzut rożny dla Almerii, Valdes wychodzi z bramki, ale nie walczy o piłkę i obrońca gości pakuje piłkę do siatki!
  • 23: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!! Leo Messi!!!!!!!!! Argentyńczyk podwyższa wynik na 2:0 po fantastycznie wykonanym rzucie wolnym!
  • 22: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego gości.
  • 22: (Zwykła) Dobra interwencja Mascherano w defensywie.
  • 21: (Zwykła) Messi wbiega w pole karne, ale oddaje strzał już upadając na murawę i to nie mogło być dobre uderzenie.
  • 20: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 13: (Zwykła) Neymar wychodzi na czystą pozycję, ale zbyt długo zwlekał i jego strzał został zablokowany przez obrońcę!
  • 12: (Rzut wolny) Almeria rozpocznie grę od rzutu wolnego.
  • 12: (Zwykła) Zapowiadała się groźna akcja gości, ale Jonathan się poślizgnął i stracił piłkę w środku pola.
  • 9: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!! Alexis!!!!! Adriano uderza zza pola karnego, piłkę sparował bramkarz gości, ale był bezradny wobec dobitki Chilijczyka i Duma Katalonii prowadzi 1:0!
  • 8: (Rzut rożny) Alexis wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 7: (Zwykła) Po raz kolejny doskonałe zagranie do Alvesa, ale niestety Brazylijczyk poślizgnął się w polu karnym i stracił piłkę.
  • 6: (Zwykła) Kapitalne zagranie do Alvesa, Brazylijczyk wbiega w pole karne, podaje na 11. metr, ale niestety nie było tam żadnego z partnerów!
  • 5: (Zwykła) Jak na razie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.
  • 1: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) Szkoleniowiec FC Barcelony, Gerardo Martino dzisiejszy mecz obejrzy z perspektywy trybun.
  • 0: (Zwykła) Zabrzmiał hymn FC Barcelony i zawodnicy wychodzą na murawę!
  • 0: (Zwykła) Piłkarze przygotowują się do wejścia na murawę.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Almeríi wyjdą na murawę Camp Nou, by rozegrać mecz 26. kolejki La Liga. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.