16. Lluis Sastre Reus

Gole

17' Fausto Rossi

Kartki

46' Zakarya Bergdich - żółta
52' Fausto Rossi - żółta
75' Carlos González Peña - żółta
83' Álvaro Rubio Robles - żółta
91' Lluis Sastre Reus - żółta

Zmiany

59' Lluis Sastre Reus -> Marc Valiente Hernández
64' Óscar Javier González Marcos -> Manucho
72' Valdet Rama -> Zakarya Bergdich

Kartki

65' Gerard Piqué Bernabeu - żółta

Zmiany

62' Alexis Sanchez -> Cesc Fabregas
72' Sergi Roberto -> Gerard Piqué Bernabeu
73' Cristian Tello -> Neymar
  • 94: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona po fatalnym spotkaniu przegrywa z Realem Valladolid 1:0! Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Już za moment zapraszamy na oficjalną stronę naszego serwisu, gdzie pojawi się opis meczu oraz pomeczowe wypowiedzi piłkarzy.
  • 94: (Zwykła) A najgorsze w tym wszystkim jest to, że mając takich piłkarzy jak Leo Messi, Neymar, Pedro, Alexis, czy Cesc, nie potrafi się zdobyć bramki grając przeciwko 18. drużynie La Liga...
  • 89: (Zwykła) Dani Alves na spalonym.
  • 83: (Rzut wolny) Messi uderza, ale bramkarz spokojnie broni!
  • 83: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego Valladolid.
  • 79: (Rzut wolny) Alexis fauluje rywala pod polem karnym gospodarzy.
  • 73: (Zmiana) Ostatnia zmiana w Barcelonie. Tello w miejsce bardzo słabego Neymara.
  • 72: (Zmiana) Zmiana w drużynie Barcelony. Lekko utykający Gerard Pique schodzi z boiska a w jego miejsce wchodzi Sergi Roberto.
  • 72: (Zwykła) Do wejścia na boisko szykuje się Sergi Roberto.
  • 71: (Rzut wolny) Pedro po raz kolejny fauluje w ataku.
  • 66: (Rzut wolny) Rueda wykonuje rzut wolny, ale uderza obok bramki.
  • 65: (Rzut wolny) Pique fauluje pod własnym polem karnym!
  • 64: (Rzut wolny) Pedro fauluje w ataku.
  • 62: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Alexis w miejsce Cesca.
  • 61: (Zwykła) Alves dośrodkowuje w pole karne, ale zbyt mocno i wychodzi ona poza boisko.
  • 60: (Zwykła) Do wejścia na boisko szykuje się Alexis.
  • 60: (Zwykła) Leo Messi traci piłkę pod polem karnym rywala!
  • 57: (Zwykła) Neymar dostaje piłkę na 5. metrze, ale piłka leci wysoko nad bramką! Fatalne zachowanie Brazylijczyka!
  • 54: (Zwykła) Fatalny strzał Cesca!
  • 54: (Zwykła) Alves dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę.
  • 51: (Rzut wolny) Piłka ląduje w rękach Valdesa!
  • 51: (Rzut wolny) Adriano zagrał piłkę ręką.
  • 50: (Zwykła) Fatalne zagranie Cesca do Messiego. Leo nie zrozumiał intencji Hiszpana.
  • 47: (Zwykła) Leo Messi wychodzi na czystą pozycję, ale strzał Argentyńczyka broni bramkarz gospodarzy.
  • 46: (Zwykła) Barcelona rozpoczęła drugą część spotkania.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! FC Barcelona przegrywa na wyjeździe z Realem Valladolid 1:0! Wracamy za 15 minut.
  • 45: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Valladolid.
  • 44: (Zwykła) Alves dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę.
  • 42: (Zwykła) Fatalne zagranie Cesca do Alvesa...
  • 38: (Zwykła) Piłka ląduje w bramce Realu Valladolid, ale Pedro niestety znajdował się na pozycji spalonej.
  • 36: (Zwykła) Leo Messi uderza zza pola karnego, ale strzela w środek bramki.
  • 35: (Rzut wolny) Pedro faulowany na połowie rywala.
  • 32: (Rzut wolny) Leo Messi uderza z rzutu wolnego, ale piłka leci w środek bramki, gdzie ustawiony był bramkarz!
  • 32: (Rzut wolny) Leo Messi faulowany pod polem karnym rywala!
  • 31: (Zwykła) Neymar uderza zza pola karnego, ale to zagranie było bardzo niecelne.
  • 29: (Rzut wolny) Rossi uderza nad bramką!
  • 29: (Rzut wolny) Bardzo blisko pola karnego Fabregas fauluje rywala i będzie bardzo groźny rzut wolny dla Realu Valladolid!
  • 27: (Rzut wolny) Neymar faulowany w środku boiska.
  • 24: (Rzut wolny) Gerard Pique fauluje w ataku.
  • 23: (Zwykła) Doskonały przechwyt Daniego Alvesa w obronie.
  • 20: (Zwykła) Bramka dla Realu Valladolid pokazała, że podopieczni Gerardo Martino nadal mają ogromne problemy z obroną stałych fragmentów gry. Dodatkowo, para Pique - Mascherano po raz kolejny udowadnia, że nie rozumieją się oni na boisku. Być może lepszym wyborem byłoby zastąpienie Mascherano Bartrą?
  • 19: (Rzut wolny) Pedro zagrał piłkę ręką pod polem karnym Realu Valladolid.
  • 18: (Bramka) Przegrywamy 1:0! Guerra uderza zza pola karnego, piłka odbiła się od Mascherano i futbolówka wpadła pod nogi Rossiego, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce!
  • 17: (Rzut rożny) Kapitalna interwencja Pique i będzie rzut rożny dla gospodarzy.
  • 16: (Zwykła) Doskonale jak na razie spisuje się defensywa Dumy Katalonii
  • 15: (Rzut rożny) Pique wybija piłkę na rzut rożny.
  • 14: (Rzut wolny) Tym razem to Cesc Fabregas faulował na połowie gospodarzy.
  • 13: (Rzut wolny) Dani Alves faulowany pod własnym polem karnym.
  • 11: (Zwykła) Barcelona napiera na gospodarzy, ale jak na razie dobrze spisuje się defensywa Valladolid.
  • 10: (Rzut rożny) Kontratak Barcelony, ale Messi wywalczył tylko rzut rożny.
  • 9: (Rzut rożny) Adriano wybija piłkę na rzut rożny.
  • 8: (Rzut wolny) Dani Alves fauluje na własnej połowie boiska.
  • 8: (Zwykła) Bardzo dobra interwencja Mascherano w obronie.
  • 7: (Zwykła) Manucho złapany na spalonym.
  • 5: (Zwykła) Pierwsza groźna akcja Valladolid, Guerra dostaje piłkę na 11. metrze i od razu uderza, ale Valdes spokojnie łapie futbolówkę.
  • 4: (Zwykła) Jak na razie przewagę osiągają podopieczni Gerardo Martino, ale gra toczy się w środkowej strefie boiska.
  • 1: (Zwykła) Gospodarze rozpoczęli mecz!
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy wychodzą na murawę.
  • 0: (Zwykła) Piłkarze obu drużyn czekają już na wyjście na boisko.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Realu Valladolid wyjdą na murawę, by rozegrać mecz 27. kolejki La Liga. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.