7. Pedro Rodríguez Ledesma
25. Alex Song
9. Alexis Sanchez

Gole

67' Lionel Andrés Messi
91' Daniel Alves

Kartki

54' Cesc Fabregas - żółta

Zmiany

80' Alexis Sanchez -> Neymar
86' Sergi Roberto -> Cesc Fabregas

Gole

89' Vincent Jean Mpoy Kompany (C)

Kartki

9' Fernandinho - żółta
23' Aleksandar Kolarov - żółta
30' Pablo Javier Zabaleta Girod - żółta
74' Vincent Jean Mpoy Kompany (C) - żółta
78' Pablo Javier Zabaleta Girod - czerwona

Zmiany

45' Edin Džeko -> Sergio Leonel Agüero del Castillo
72' Álvaro Negredo Sánchez -> David Josué Jiménez Silva
74' Jesús Navas González -> Samir Nasri
  • 92: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona wygrywa z Manchesterem City 2:1 a w dwumeczu pokonuje Anglików 4:1. Spotkanie dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Dziękuję i życzę spokojnej nocy.
  • 91: (Bramka) GOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! Dani Alves!!!!!!!! Doskonała akcja Barcelony, Iniesta podał piłkę na 11. metr i Brazylijczyk pakuje piłkę do bramki! Znów bramki dla Barcelony zdobywają Messi i Alves! Barcelona w dwumeczu wygrywa 4:1!
  • 90: (Zwykła) Sędzia dolicza 2 minuty do podstawowego czasu gry.
  • 89: (Bramka) Manchester doprowadza do remisu! Dośrodkowanie w pole karne i Kompany kieruje piłkę do siatki. Barcelona w dwumeczu prowadzi 3:1.
  • 88: (Rzut rożny) Rzut rożny dla gości.
  • 86: (Zmiana) Druga zmiana w Barcelonie. Sergi Roberto w miejsce Cesca.
  • 86: (Rzut rożny) Messi podaje do Cesca, ten uderza z 16. metra i wywalczył rzut rożny.
  • 85: (Zwykła) Kontratak Barcelony, ale Alexis stracił piłkę pod polem karnym Manchesteru.
  • 84: (Rzut rożny) Rzut rożny dla gości.
  • 83: (Rzut wolny) Manchester rozpocznie grę od rzutu wolnego blisko bramki Valdesa!
  • 80: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Alexis w miejsce Neymara.
  • 78: (Żółta kartka) Manchester kończy mecz w 10! Zabaleta otrzymuje żółtą kartkę za dyskusje i musi opuścić on plac gry!
  • 75: (Rzut wolny) Xavi uderza z rzutu wolnego, ale trafia w mur.
  • 73: (Rzut wolny) Neymar wychodzi na czystą pozycję, ale jest faulowany przez rywala.
  • 72: (Zmiana) Druga zmiana w zespole gości. Negredo w miejsce Silvy.
  • 71: (Rzut rożny) Messi podaje piłkę przed pole karne do Xaviego, Hiszpan uderza i wywalczył rzut rożny.
  • 67: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! Leo Messi!!!!!!!!!!! Doskonałe zagranie Cesca w pole karne, piłkę przejmuje Messi i z największym spokojem Argentyńczyk strzela swoją 67. bramkę w rozgrywkach Ligi Mistrzów! Barcelona w dwumeczu prowadzi już 3:0.
  • 65: (Rzut wolny) Obrońcy gości wybijają piłkę z pola karnego!
  • 64: (Rzut wolny) Neymar faulowany pod polem karnym Manchesteru!
  • 64: (Rzut rożny) Leo Messi wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 61: (Zwykła) Kapitalna interwencja Pique w polu karnym!
  • 61: (Rzut wolny) Sergio Busquets faulowany pod własnym polem karnym.
  • 60: (Zwykła) Leo Messi uderza z 18. metra, ale piłka leci obok bramki.
  • 59: (Zwykła) Pięknie Barcelona uwolniła się teraz spod pressingu!
  • 58: (Zwykła) Nasri uderza z 16. metra, ale piłka leci wysoko nad bramką.
  • 57: (Rzut wolny) Iniesta faulowany pod własnym polem karnym.
  • 56: (Zwykła) Kapitalna interwencja Alvesa w polu karnym!
  • 55: (Zwykła) Zabaleta uderza z pola karnego, ale piłka przelatuje obok bramki.
  • 54: (Zwykła) Messi podaje na skrzydło do Neymara, Brazylijczyk zagrywa w pole karne, ale Cesc nie zdołał dojść do piłki.
  • 53: (Rzut wolny) Iniesta faulowany na połowie Manchesteru.
  • 52: (Zwykła) Dzeko dostaje piłkę w środku pola, uderza głową i kapitalna parada Valdesa!
  • 51: (Zwykła) kontratak Barcelony, Leo Messi wbiega w pole karne, jest już na 11. metrze, uderza i... słupek!
  • 47: (Zwykła) Dżeko uderza zza pola karnego i pewnie broni Valdes!
  • 46: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła drugą część meczu!
  • 45: (Zmiana) W przerwie meczu Dżeko zastępuje Aguero.
  • 45: (Zwykła) Obie ekipy wracają już na boisko.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu. Barcelona remisuje z Manchesterem City 0:0, natomiast w dwumeczu Blaugrana wygrywa 2:0. Wracamy za 15 minut!
  • 45: (Zwykła) Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry pierwszej połowy.
  • 44: (Rzut rożny) To jest coś kapitalnego, co w tej akcji zrobił Messi, zagrał w pole karne do Neymara, ale Brazylijczyk wywalczył tylko rzut rożny.
  • 42: (Rzut wolny) Iniesta faulowany w środku pola.
  • 41: (Zwykła) Nasri strzela z 11. metra, ale kapitalną interwencją popisuje się Valdes!
  • 39: (Zwykła) Kapitalne zagranie Iniesty do Neymara, Brazylijczyk znakomicie przyjął piłkę i wyszedł na czystą pozycję, ale broni Hart!
  • 38: (Zwykła) Wygląda na to, że Andres może wrócić do gry.
  • 37: (Kontuzja) W środku pola opatrywany jest Iniesta.
  • 36: (Zwykła) Silva uderza zza pola karnego, ale piłka leci nad bramką.
  • 35: (Rzut wolny) Cesc fauluje w środku boiska.
  • 34: (Rzut wolny) Pique fauluje w środku pola.
  • 32: (Rzut wolny) Cesc faulem zatrzymuje kontratak gości.
  • 30: (Żółta kartka) Iniesta zaatakowany w środku pola. Żółta kartka dla Zabalety.
  • 28: (Rzut wolny) Manchester fauluje w ataku.
  • 27: (Rzut wolny) Rzut wolny dla gości!
  • 27: (Zwykła) Messi wbiega w pole karne, próbuje wypuścić Neymara, ale Brazylijczyk nie zrozumiał się z Argentyńczykiem.
  • 24: (Rzut wolny) Zabaleta faulowany w środku pola przez Iniestę.
  • 23: (Żółta kartka) kompany ukarany żółta kartką.
  • 23: (Rzut wolny) Neymar faulowany przy linii bocznej.
  • 22: (Rzut wolny) Iniesta faulowany w środku pola.
  • 21: (Zwykła) Milner na spalonym.
  • 18: (Zwykła) Kapitalna akcja Barcelony, piłka ląduje w bramce Manchesteru, lecz sędzia popełnia okropny błąd i podnosi chorągiewkę! Neymar musi jeszcze poczekać na swego gola.
  • 17: (Zwykła) Groźna akcja Manchesteru, ale strzał Milnera mija bramkę!
  • 15: (Rzut rożny) Barcelona doskonale radzi sobie z rzutem rożnym.
  • 14: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Manchesteru.
  • 12: (Zwykła) Messi wychodzi na czystą pozycję, ale nie zdołał wbić piłki do siatki z bardzo ostrego kąta.
  • 12: (Rzut wolny) Xavi faulowany w środku pola.
  • 10: (Rzut wolny) Neymar znakomicie minął rywala, ale ostatecznie Brazylijczyk jest faulowany.
  • 9: (Żółta kartka) Fernandinho ukarany żółta kartką.
  • 9: (Zwykła) Leo Messi pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.
  • 5: (Zwykła) Messi podaje do Neymara, Brazylijczyk zagrywa w pole karne, ale Messi nie zdołał przyjąć piłki.
  • 4: (Rzut wolny) Lescott faulem zatrzymuje groźna akcję Barcelony.
  • 3: (Zwykła) Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale Valdes pewnie łapie piłkę.
  • 2: (Zwykła) Groźna akcja manchesteru, ale Mascherano wybija piłkę poza boisko.
  • 1: (Zwykła) Piłkarze Manchesteru rozpoczęli mecz!
  • 0: (Zwykła) Zabrzmiał hymn FC Barcelony i obie jedenastki za moment wyjdą na murawę!
  • 0: (Zwykła) Piłkarze czekają już na wyjście na boisko.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Manchesteru City wyjdą na murawę Camp Nou, by rozegrać mecz rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, iż podopieczni Gerardo Martino pierwsze spotkanie wygrali 2:0. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.