4. Cesc Fabregas
20. Cristian Tello
11. Neymar

Gole

18' Lionel Andrés Messi
22' Alexis Sanchez
34' Andrés Iniesta Lujan
63' Lionel Andrés Messi
78' Cristian Tello
88' Lionel Andrés Messi
91' Pedro Rodríguez Ledesma

Kartki

58' Javier Mascherano - żółta

Zmiany

61' Alex Song -> Xavier Hernandez Creus (C)
77' Cristian Tello -> Alexis Sanchez
82' Adriano Correia -> Javier Mascherano

Kartki

48' Alejandro Arribas Garrido - żółta
82' Álvaro Cejudo Carmona - żółta

Zmiany

62' Cristian Lobato Villegas -> Emiliano Daniel Armenteros
70' Francisco Puñal Martínez -> Roberto Torres Morales
82' Francisco Puñal Martínez -> Oriol Riera Magem
  • 92: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona wygrała z Osasuną 7:0! Duma Katalonii zagrała dziś wyśmienity mecz! Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnego wieczoru. Już za moment na stornie głównej naszego serwisu ukaże się skrót spotkania oraz pomeczowe wypowiedzi piłkarzy oraz trenerów.
  • 91: (Bramka) GOOOOOOOOOLLLLLL!!!!!! Pedro!!!! Leo Messi wbiega w pole karne, podaje do Pedro a Hiszpan z pierwszej piłki posyła futbolówkę do siatki!
  • 88: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Leo Messi i hat-trick Argentyńczyka!!!! Messsi dostał piłkę na 11. metrze od Alvesa, przyjął futbolówkę, popatrzył jak ustawiony jest bramkarz i pewnie posłał piłkę do bramki!
  • 82: (Zmiana) Ostatnia zmiana w Barcelonie. Adriano w miejsce Mascherano.
  • 82: (Rzut wolny) Barcelona od rzutu wolnego spod własnego pola karnego rozpocznie grę.
  • 78: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!! Cristian Tello!!!!! Cristian Tello przedryblował 2 rywali, zszedł na prawą nogę i uderzył zza pola karnego a piłka znalazła się w siatce! Piękna bramka Hiszpana!
  • 77: (Zmiana) Druga zamiana w Barcelonie. Tello w miejsce Alexisa.
  • 75: (Rzut rożny) Messi uderza zza pola karnego, ale bramkarz Osasuny wybija na rzut rożny.
  • 74: (Zwykła) Pedro dośrodkowuje w pole karne, wślizgiem piłkę atakuje Iniesta, ale ostatecznie nie doszedł Hiszpan do futbolówki.
  • 72: (Zwykła) Leo Messi był teraz na spalonym.
  • 70: (Zwykła) Messi wychodzi na czystą pozycję, ale niestety uderza obok bramki!
  • 69: (Rzut rożny) Doskonała interwencja Valdesa! Będzie rzut rożny dla Osasuny.
  • 68: (Zwykła) Pedro podaje w pole karne do Messiego, ale Argentyńczyka uprzedza bramkarz.
  • 67: (Zwykła) Kibice FC Barcelony przez całe spotkanie są dziś z zespołem!
  • 64: (Zwykła) Leo Messi stał się właśnie najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony a Duma Katalonii jest w tej chwili najskuteczniejszą drużyną w Europie!
  • 63: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!! Leo Messi!!!!!! Argentyńczyk dostał piłkę w polu karnym, przymierzył i z najbliższej odległości zdobywa bramkę na 4:0!
  • 61: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Song w miejsce Xaviego.
  • 59: (Rzut wolny) Rzut wolny dla gości, ale piłka mija bramkę Valdesa.
  • 58: (Żółta kartka) Mascherano fauluje w środku pola i ogląda za to zagranie żółtą kartkę.
  • 56: (Zwykła) Alexis uderza z ostrego kąta i piłka leci daleko od bramki.
  • 53: (Zwykła) Riera uderza z pięciu metrów przed bramką Valdesa, ale futbolówka leci obok bramki.
  • 52: (Zwykła) Iniesta dostaje piłkę na 11. metrze, uderza po ziemi, ale bramkarz był na posterunku.
  • 49: (Zwykła) Pedro wychodzi na czystą pozycję, ale w sytuacji sam na sam z bramkarze, uderza obok bramki!
  • 46: (Zwykła) Osasuna rozpoczęła drugą część spotkania.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! Barcelona prowadzi z Osasuną 3:0 po golach Messiego, Alexisa oraz Iniesty. Wracamy za 15 minut!
  • 45: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 42: (Zwykła) Genialne zagranie Messiego do Pedro, ten próbuje zagrania w pole karne do Alexisa, ale Chilijczyk jest uprzedzony przez obrońcę.
  • 41: (Zwykła) Pedro dostaje piłkę na 5. metrze, ale ostatecznie futbolówka mija bramkę!
  • 40: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego gości.
  • 39: (Zwykła) Doskonałe podanie Iniesty w pole karne do Xaviego, Hiszpan uderza z pierwszej piłki, ale kapitalna interwencja bramkarza Osasuny!
  • 37: (Zwykła) Kapitalny strzał z dystansu Alvesa i doskonała interwencja bramkarza gości!
  • 35: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!! Iniesta!!!!!!! Andres Iniesta dostaje piłkę przed poolem karnym, przymierzył i uderzył lewą nogą a piłka znalazła się w siatce! Piękny gol Andresa!
  • 32: (Rzut wolny) Alexis faulowany pod własnym polem karnym.
  • 29: (Zwykła) Znakomicie rozumieją się dziś na boisku piłkarze Dumy Katalonii, jednak w decydującym momencie szybciej do piłki dopadają defensorzy Osasuny i wybijają piłkę.
  • 28: (Zwykła) Alexis drybluje przed polem karnym, dośrodkowuje na 10. metr, ale nikogo tam nie było!
  • 24: (Rzut wolny) Leo Messi stracił piłkę pod polem karnym a następnie sfaulował rywala.
  • 22: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!! Alexis!!!!!!! Kapitalne dośrodkowanie Alby, do piłki dopadł Alexis i z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki!
  • 20: (Zwykła) Bardzo dobra akcja Barcelony, Alexis dostaje piłkę w polu karnym, próbuje przelobować bramkarza, ale piłka leci nad bramką!
  • 18: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! Leo Messi!!!!!!! Przepiękna akcja Barcelony, Alexis dośrodkowuje w pole karne i Leo Messi daje prowadzenie Barcelonie!
  • 17: (Zwykła) Pedro dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę.
  • 16: (Zwykła) Leo Messi wbiega w pole karne, ale niepotrzebnie próbuje mijać rywala i stracił futbolówkę!
  • 14: (Rzut rożny) Na szczęście piłka mija bramkę!
  • 13: (Rzut rożny) Rzut rożny dla gości.
  • 13: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Osasuny!
  • 12: (Zwykła) Pedro próbuje podania do Messiego w pole karne, ale obrońca przecina to zagranie.
  • 9: (Zwykła) Piłka ląduje w bramce Barcelony, ale sędzia odgwizduje spalonego!
  • 9: (Zwykła) Od bramki rozpocznie Valdes.
  • 8: (Rzut rożny) Błąd Jordiego Alby, ale Mascherano wybija piłkę na rzut rożny.
  • 6: (Rzut wolny) Alexis faulowany na połowie Osasuny.
  • 4: (Zwykła) Leo Messi zagrywa prostopadłą piłkę do Alvesa, ale Brazylijczyk był na spalonym.
  • 2: (Zwykła) Pierwsza ofensywna akcja Barcelony, ale Jordi Alba stracił piłkę pod polem karnym rywala.
  • 1: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) Zabrzmiał hymn FC Barcelony i obie jedenastki wychodzą już na boisko.
  • 0: (Zwykła) Piłkarze przygotowują się już do wejścia na murawę.
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans piłkarze FC Barcelony oraz Osasuny wyjdą na murawę Camp Nou, by rozegrać mecz 28. kolejki La Liga. Znamy już wyjściowe jedenastki, czekamy więc na rozpoczęcie meczu, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację prowadzi redaktor ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.