Gole

68' Joan Román

Kartki

Zmiany

45' Masip -> Ter Stegen
  • 90: (Zwykła) Ostatni gwizdek sędziego i koniec spotkania. Recreativo zostaje pokonane przez FC Barcelonę 0:1! Dobre spotkanie piłkarzy Dumy Katalonii pod opieką Luisa Enrique. Wyraźna przewaga w strzałach na bramkę jak i posiadaniu piłki. Dziękuje za uwagę i przepraszam za wszystkie błędy z mojej strony. Pozdrawiam, Kuba.
  • 90: (Zwykła) Koniec regulaminowego czasu gry, sędzia doliczył 1 minutę.
  • 90: (Zwykła) Podanie na skrzydło do Deulofeu, akcja prawą stroną boiska, oddaje strzał i trafia w słupek!
  • 89: (Zwykła) Dobre wyjście z akcją Barcelony, lecz zakończona nie udanym strzałem Bartry.
  • 87: (Zwykła) Niezrozumienie i strata
  • 86: (Zwykła) Akcja Barcelony, Sandro Ramírez wywalczył rzut rożny.
  • 85: (Zwykła) Co raz pewniej piłkarze Recreativo.
  • 84: (Zwykła) Akcja gospodarzy, próba dośrodkowania Zambrano, lecz piłka mija końcową linię boiska.
  • 83: (Zwykła) Sandro Ramírez wychodzi z piłką przed pole karne, oddaje strzał, lecz piłka mija bramkę z lewej strony.
  • 82: (Zwykła) Próba wyjścia z atakiem, lecz tylko aut.
  • 77: (Zwykła) Afellay do Dongou na skrzydło, ten dośrodkowuje po ziemi, lecz piłkę wychwycił Dani Sotres.
  • 76: (Zwykła) Ładne wyjście z akcją, lecz zabrakło dośrodkowania. Barcelona spokojnie w środku pola.
  • 75: (Zwykła) Podopieczni Luisa Enrique rozgrywają piłkę na własnej połowie.
  • 74: (Zwykła) Deulofeu kiwa obrońcę, dośrodkowuje, lecz piłka zostaje wybita na rzut rożny, z którego nic nie wynika.
  • 72: (Zwykła) Rzut rożny dla Barcelony, zakończony jednak wybiciem gospodarzy.
  • 70: (Zwykła) Przy piłce zawodnicy z Camp Nou. Na boisku pojawia się Dongou.
  • 68: (Bramka) Joan Román! Dobija piłkę po strzale Nieto i daje Barcelonie prowadzenie! Rewelacyjnie odnalazł się w tej sytuacji!
  • 66: (Zwykła) Pierwszy strzał na bramkę gości oddaje Zambrano, lecz piłka nad poprzeczką
  • 65: (Zwykła) Dobra piłka w pole karne do Jorge Araújo, lecz obrona Barcelony nie śpi.
  • 63: (Zwykła) Drużyna gospodarzy nie potrafi się odnaleźć na połowie Barcelony.
  • 63: (Zwykła) Statystyka strzałów: Recreativo 0:9 FC Barcelona.
  • 62: (Zwykła) Strzał Nieto obok bramki gospodarzy.
  • 61: (Zwykła) Pierwszy żółty kartonik dla Dimas'a. Szansa Barcelony.
  • 60: (Zwykła) Wycofanie piłki przez piłkarzy Dumy Katalonii.
  • 59: (Zwykła) Faulowany Nieto i z lewej strony boiska rozpocznie Barcelona.
  • 58: (Zwykła) Barcelona traci piłkę, pod swoją bramką drużyna gospodarzy.
  • 56: (Zwykła) Jorge Araújo wychodzi z piłką za końcową linie i od bramki Ter Stegen, który pojawił się na początku drugiej połowy. A tym czasem akcja Barcelony.
  • 54: (Zwykła) Przy piłce zawodnicy Recreativo. Próba skonstruowania ataku.
  • 50: (Zwykła) Tracimy piłkę, lecz tylko na moment. Kontratak, idealne podanie do wybiegającego Afellay'a, który przed chwilą wszedł na murawę, ten oddaje strzał, lecz broni Sortes.
  • 49: (Zwykła) Próba wyjścia z atakiem zakończona niepowodzeniem. Do kontrataku przystępuje Barcelona.
  • 49: (Zwykła) Piłka wybita, przy piłce drużyna gospodarzy.
  • 47: (Zwykła) Akcja Barcelony, Nieto oddaje strzał, lecz po rykoszecie piłka opuszcza linie końcową boiska. Rzut rożny dla piłkarzy z Camp Nou.
  • 46: (Zwykła) Rozpoczęli piłkarze FC Barcelony.
  • 45: (Zwykła) Piłkarze znów na boisku, za moment zabrzmi gwizdek sędziego rozpoczynający drugą część spotkania.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej połowy. Sędzia nie doliczył, ani minuty. Zapraszam po przerwie.
  • 44: (Zwykła) Kolejna próba wyjścia z atakiem piłkarzy Recreativo, lecz skutecznie obrońcy drużyny gości.
  • 43: (Zwykła) Wybicie i ponownie tym razem z prawego rogu podopieczni Luisa Enrique.
  • 43: (Zwykła) Munir wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 42: (Zwykła) Nie udany przerzut Halilovicia na lewą stronę boiska i od brami rywale.
  • 39: (Zwykła) Dani Nieto zmusza rywala do błędu i w okolicach środka pola, od rzutu z autu zaczną piłkarze Dumy Katalonii.
  • 38: (Zwykła) Rzut rożny, dośrodkowuje Nieto, lecz w rezultacie od bramki Dani Sotres
  • 37: (Zwykła) Świetne wyjście z atakiem Daniego Nieto, lecz zatrzymuje się on na trzecim obrońcy Recreativo.
  • 36: (Zwykła) Od bramki zacznie bramkarz Recreativo, a w tym czasie realizator pokazuje zamyślonego trenera Barcelony.
  • 34: (Zwykła) Próba wyjścia z atakiem podopiecznych Luisa Enrique, strzał oddaje Halilović, lecz po rykoszecie aut.
  • 32: (Zwykła) Rzut rożny piłka posłana w pole karne, wybita na przed pole i strzał z pierwszej piłki oddaje Halilović. Trafia jednak w Sotresa, który i tak z trudem wyłapuje.
  • 31: (Zwykła) Próba wyjścia z kontrą piłkarzy Recreativo po utracie piłki przez Halilovicia. Piłka wybita i w rezultacie od bramki gospodarze.
  • 29: (Zwykła) Piłka zostaje przerzucona na prawą stronę boiska, przyjmuje Montoya i posyła piłkę obok bramki!
  • 27: (Zwykła) Edgar Ié przepuszcza piłkę i pozwala jej wyjść na aut po czym Barcelona traci chwilowo piłkę. Znów spokojne rozegranie pod własnym polem karnym przez gości
  • 27: (Zwykła) Statystyka fauli: Gospodarze 6:4 Goście.
  • 26: (Zwykła) Piłka przelatuje pole karne i opuszcza linie końcową boiska.
  • 25: (Zwykła) Okazja piłkarzy Recreativo, strzał z przed pola karnego i po rykoszecie wyłapuje Masip. Kontra i rzut rożny dla Barcelony.
  • 23: (Zwykła) Próba wyjścia z atakiem i faul Jorge Larena.
  • 23: (Zwykła) Przy piłce piłkarze Dumy Katalonii w okolicach środka pola.
  • 22: (Zwykła) Masip wybija piłkę i kończy kontrę.
  • 21: (Zwykła) Babunski przejmuje piłkę przed polem karnym i wywalczył rzut wolny. Krótkie rozegranie i kontra gospodarzy.
  • 20: (Zwykła) Gospodarze podczas starcia z obrońcami z Camp Nou są bezradni.
  • 17: (Zwykła) Halilović faulowany. Rzut wolny kilka metrów od pola karnego, lecz piłka przelatuje tuż nad bramką rywala.
  • 17: (Zwykła) Prostopadła piłka do Halilovicia, lecz Sotres (bramkarz gospodarzy) okazuje się być szybszy.
  • 15: (Zwykła) Faul w rogu boiska na połowie rywali i rozpoczyna Barcelona. Nie udane zagranie w pole karne i wybicie. Przy piłce nadal utrzymują się podopieczni Luisa Enrique.
  • 13: (Zwykła) Zagranie ręką i od bramki zacznie Masip.
  • 13: (Zwykła) Utrata piłki i kontra piłkarzy Recreativo Huelva.
  • 11: (Zwykła) Piłkarze z Camp Nou rozgrywają spokojnie piłkę na połowie rywala.
  • 10: (Zwykła) Po faulu, piłkarze Recreativo Huelva przejmują piłkę, lecz szybko ją tracą.
  • 8: (Zwykła) Szybki odbiór, wyjście z kontrą i Barcelona będzie miała szanse z rzutu rożnego.
  • 6: (Zwykła) Halilović traci piłkę pod polem karnym rywala.
  • 5: (Zwykła) Podanie do Masipa i Barcelona rozpoczyna swój atak od własnej bramki.
  • 2: (Zwykła) Piłkarze Dumy Katalonii przejmują piłkę w środku pola i rozpoczynają atak pozycyjny.
  • 1: (Zwykła) Rozpoczęli piłkarze Recreativo Huelva.
  • 0: (Zwykła) Piłkarze są już na murawie. Za moment sędzia rozpocznie to spotkanie. Kapitanem w dzisiejszym spotkaniu jest Sergi Roberto.
  • 0: (Zwykła) Witam serdecznie, nazywam się Kuba i poprowadzę dzisiejszą relacje. Z przyczyn technicznych będzie ona wyglądała trochę inaczej. Tak prezentują się składy: Recreativo Huelva: Sotres; Díaz, Menosse, Juanan, Toño; Vázquez, Montoro; Núñez, Jorge Larena, Koke; Joselu Ławka rezerwowych: - FC Barcelona: Masip; Montoya, Edgar Ie, Bagnack, Grimaldo; Halilović, Sergi Roberto, Babunski; Adama, Munir i Nieto Ławka rezerwowych: Ter Stegen, Bartra, Deulofeu, Afellay; Patric, Lucas, Samper, Diagne, Camara, Sandro, Juan Roman, Dongou