55' Munir
78' Munir

Kartki

Zmiany

45' Javier Mascherano -> Gerard Piqué Bernabeu
45' Neymar -> Munir
60' Mathieu -> Marc Bartra
60' Andrés Iniesta Lujan -> Xavier Hernandez Creus
60' Claudio Bravo -> Masip
77' Rafinha -> Luis Suárez

Zmiany

• 90: (Zwykła) Koniec! Sędzia słusznie zakończył spotkanie nie doliczając nic. FC Barcelona prowadziła w tym spotkaniu od 3 minuty i z upływem czasu zwiększała swoją przewagę. Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu podopiecznych Luisa Enrique, mimo, iż druga połowa była znacznie spokojniejsza. W rezultacie FC Barcelona pokonuje Club Leon FC 6:0 po golach: Messiego, dwóch Neymara, dwóch Munira oraz Sandro. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam, Kuba.
  • 90: (Bramka) GOOOOOOOL! Bramkę na 6:0 zdobywa Sandro! Długie prostopadłe podanie od Sergio Roberto i piłka odbita przez bramkarza wpada do bramki.
  • 88: (Zwykła) Przejęcie i Suarez faulowany.
  • 87: (Zwykła) Utrata, atak Club Leon i czujnie Bartra na posterunku wybija piłkę na rzut rożny.
  • 86: (Zwykła) Od rzutu wolnego piłkarze Dumy Katalonii po faulu na połowie gości na Xavim.
  • 84: (Zwykła) Piłka przejęta przez Barcelonę.
  • 84: (Zwykła) Przy piłce drużyna gości, próba ataku prawym skrzydłem, ostatecznie rzut rożny.
  • 82: (Zwykła) Przy piłce wciąż Barcelona w okolicach środka pola.
  • 78: (Bramka) Rewelacyjny rajd Sandro i jeszcze lepsze zagranie do Munira, który pakuje piłkę w dolny lewy róg bramki!
  • 77: (Zmiana) W miejsce Rafinhy pojawia się Suarez. Również jesteście ciekawy występu nowego nabytku?
  • 74: (Zwykła) Utrata pod polem karnym rywala, drużyna gości wychodzi z kontrą, lecz przeszkadza im w drodze do bramki Pique.
  • 74: (Zwykła) Do wejścia na murawę przygotowuje się Suarez!
  • 72: (Zwykła) Strata i od autu goście.
  • 71: (Zwykła) Dobre wyjście Munira, minął wychodzącego bramkarza, lecz na drodze do bramki przeszkodziło mu dwóch obrońców. Rzut rożny.
  • 68: (Zwykła) Sergi Roberto próbuje się przecisnąć między dwoma obrońcami, lecz nieskutecznie. Do piłki dobiega Munir, oddaje strzał, ale piłka mija bramkę z lewej strony.
  • 66: (Zwykła) Bardzo spokojną grę próbują pobudzić kibice wraz z orkiestrą.
  • 63: (Zwykła) Próba wyjścia z atakiem, lecz sędzia odgwizduje spalonego i od bramki rozpocznie drużyna gości.
  • 60: (Zwykła) Na boisko wchodzi pół zespołu Barcy.
  • 59: (Zwykła) Do wejścia szykuje się Xavi!
  • 58: (Zwykła) Kolejny raz zaobserwować możemy spokojne rozegranie w środku pola przez piłkarzy FC Barcelony.
  • 55: (Zwykła) GOOOOOOOOL! Munir na 4:0! Asystuje Dani Alves. Świetne wyjście Alvesa w pole karne do podania Rakiticia, szybkie rozegranie do wbiegającego Munira i piłka w siatce.
  • 53: (Zwykła) Spokojne rozegranie piłki w środku pola przez podopiecznych Luisa Enrique. Mecz stanowczo się uspokoił.
  • 50: (Zwykła) Tracą i próba wyjścia z kontrą przez piłkarzy Dumy Katalonii.
  • 49: (Zwykła) Piłkarze Club Leon FC próbują przedostać się przez linię obrony Barcelony.
  • 46: (Zmiana) Rozpoczęli. W międzyczasie pojawili się również Pique oraz Munir.
  • 45: (Zwykła) Bramki strzelone w pierwszej połowie: 1:0 Messi https://www.youtube.com/watch?v=u7KoDDHTmWU 2:0 Neymar https://www.youtube.com/watch?v=hgYEAtYIrc4 3:0 Neymar Jr. https://www.youtube.com/watch?v=_NSv6u_YqTg
  • 45: (Zwykła) Pierwsza połowa dobiegła końca! Od 3 minuty Barcelona prowadzi po golu Messiego, a następnie dwa gole zdobywa Neymar i podbija wynik do 3:0. Jakby to powiedział Dariusz Szpakowski w fifie: Wyraźna przewaga jednej z drużyn.
  • 45: (Zwykła) GOOOOOOOOOOOL! Neymar pięknie na 3:0! Dostaje piłkę w pole karne, podbija nad bramkarzem, przejmuje i z pięty wtacza ją do bramki. Asystuje naturalnie Messi.
  • 43: (Zwykła) Odważny atak gości zakończony mocnym strzałem. Piłka przelatuje dość wysoko nad poprzeczką.
  • 39: (Zwykła) Zamieszanie pod bramką gości, szybka wymiana podań, ostatecznie Neymar wbiega z piłką podaną od Messiego w pole karne, lecz przejmuje ją bramkarz Club Leon.
  • 38: (Zwykła) Twarda postawa Rakiticia i ostatecznie Barcelona rozpocznie od rzutu z autu narożniku boiska na połowie rywali.
  • 37: (Zwykła) Przy linii bocznej boiska możemy zauważyć rozgrzewającego się Pique.
  • 36: (Zwykła) Warto dodać, iż sędziowie mają już do dyspozycji spraye, które były używane podczas Mistrzostw Świata w Brazylii.
  • 35: (Zwykła) Piłkę posyła Messi, lecz nad poprzeczką.
  • 35: (Zwykła) Rzut wolny w okolicy 20 m, przy piłce Neymar i Messi.
  • 33: (Zwykła) Próba ataku, Alba wbiega w pole karne, zagrywa do Messiego, ten oddaje, ostatecznie przejmuje Neymar, traci i piłka wybita z pola karnego.
  • 32: (Zwykła) Messi do wybiegającego w pole karne Rafinhy i gdyby nie obrońca wchodzący wślizgiem najprawdopodobniej byłby gol.
  • 30: (Zwykła) Neymar przejmuje piłkę, wyprowadza kontrę razem z Messim, szybka wymiana podań, niestety zatrzymana przez obrońcę. Świetne zrozumienie między tymi zawodnikami.
  • 29: (Zwykła) Piłka wybita, przy piłce nadal goście.
  • 28: (Zwykła) Akcja gości, zamieszanie w polu karnym i ostatecznie rożny.
  • 27: (Zwykła) Mecz znacznie nam się uspokoił, drużyna gości odważniej, lecz oba zespoły szanują piłkę.
  • 26: (Zwykła) Podanie do Neymara w pole karne zostaje przejęte. Barcelona traci piłkę, lecz tylko na moment.
  • 25: (Zwykła) Spokojna wymiana podań w środku pola.
  • 23: (Zwykła) Dobra akcja drużyny gości ostatecznie zmarnowana. Piłka minęła bramkę Bravo.
  • 22: (Zwykła) Przy piłce znów piłkarze Barcy.
  • 20: (Zwykła) Bravo po raz pierwszy w tym spotkaniu został zmuszony do wysiłku. Broni mocny strzał oddany sprzed pola karnego i rzut rożny, który nie zostaje wykorzystany.
  • 19: (Zwykła) Barcelona traci piłkę po spalonym i drużyna gości próbuje przebić się przez obronę gospodarzy.
  • 17: (Zwykła) Przy piłce niemal cały czas utrzymują się piłkarze FC Barcelony.
  • 15: (Zwykła) Messi w pole karne do Rafinhy, lecz ten na spalonym.
  • 14: (Zwykła) Próba wyjścia z atakiem, piłka na lewą stronę pola karnego do Messiego, lecz ten nieudanie dośrodkowuje.
  • 12: (Bramka) GOOOOOL! Neymar strzela gola na 2:0! Iniesta rewelacyjnie wystawia piłkę w pole karne między dwoma obrońcami, wybiegający Brazylijczyk przejmuje i lobuje bramkarza.
  • 11: (Zwykła) Piłka wycofana, Neymar na skrzydle przed pole karne, przyjmuje Rafinha, podaje do Messiego, ten do Rakiticia na prawą stronę pola karnego i broni bramkarz gości!
  • 10: (Zwykła) Próba wyjścia z atakiem przez piłkarzy gości zakończona niepowodzeniem po nieudanym dośrodkowaniu. Wyjście z kontrą i rzut rożny dla Barcelony.
  • 7: (Zwykła) Rafinha posyła piłkę w pole karne do Messiego, lecz ten przyjmuje ręką. Gdyby nie to, byłby gol, ponieważ piłka znalazła się w siatce.
  • 7: (Zwykła) Spokojne rozegranie piłki przez piłkarzy Dumy Katalonii.
  • 5: (Zwykła) Kolejna próba wyjścia z atakiem, Messi posyła piłkę do Rakiticia, a ten posyła piłkę tuż z lewej strony bramki.
  • 4: (Zwykła) Podopieczni Luisa Enrique nie mogli lepiej rozpocząć tego spotkania.
  • 3: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOL! Strzela Messi po akcji rozegranej z Neymarem!
  • 2: (Zwykła) Pierwsza próba wyjścia z atakiem zakończona niepowodzeniem. Dani Alves wrzuca piłkę w pole karne, lecz ta bezpańsko opuszcza boisko.
  • 1: (Zwykła) Gwizdek i rozpoczyna Barcelona.
  • 0: (Zwykła) Witam serdecznie! Z tej strony Kuba i poprowadzę dzisiejszą relacje. Piłkarze wychodzą na murawę.