42' Leo Messi
46' Munir
64' Leo Messi

Kartki

43' Javier Mascherano - czerwona

Zmiany

45' Rafinha -> Marc Bartra
67' Munir -> Pedro Rodríguez Ledesma
78' Andrés Iniesta Lujan -> Sergi Roberto

Kartki

55' Pasalic - żółta

Zmiany

• 93: (Zwykła) Dziękuje za uwagę i życzę dobrej nocy, Kuba.
  • 93: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona pokonuje na własnym stadionie Elche 3:0 po golach Messiego i Munira. Dobre spotkanie w wykonaniu piłkarzy Dumy Katalonii.
  • 93: (Zwykła) Messi do wybiegającego Pedro, lecz szybszy był Tytoń.
  • 90: (Zwykła) Doliczone zostały 3 minuty. Boisko przy pomocy sztabu medycznego opuszcza Jonathas.
  • 90: (Zwykła) Próba wyjścia z atakiem gości, lecz zakończona rzutem rożnym.
  • 87: (Zwykła) W starciu z Jordi Albą ucierpiał Jonathas.
  • 85: (Zwykła) Do końca regulaminowego czasu gry zostało 5 minut.
  • 85: (Zwykła) Bardzo dobry odbiór piłki przez Pedro w rogu boiska na połowie gości, lecz podanie do Sergi Roberto nie dociera.
  • 83: (Zwykła) Spokojne rozegranie piłki przez podopiecznych Luisa Enrique.
  • 81: (Zwykła) Jordi Alba na biegi pokonuje obrońcę Elche, dośrodkowuje, lecz w polu karnym znów nie ma piłkarzy Dumy Katalonii.
  • 79: (Zwykła) Podopieczni Luisa Enrique nie przestają atakować, wciąż próbują przedostać się w pole karne gości. Tymczasem Iniesta okłada kolano lodem.
  • 75: (Zmiana) Iniesta opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Sergi Roberto, a opaska kapitana trafia do Messiego.
  • 75: (Zwykła) Kontra Barcelony, Pedro nie decyduje się na podanie i oddaje mocny strzał, lecz piłka trafia w Tytonia, który tylko ją wybija.
  • 74: (Zwykła) Dani Alves wpuszcza piłkę w pole karne po ziemi do Pedro, lecz ten nie dobiega do podania.
  • 72: (Zwykła) Bardzo szybko jednak tracą piłkę, znów Barcelona.
  • 70: (Zwykła) Utrata i od rzutu z autu goście.
  • 70: (Zwykła) Piłkarze Barcelony spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy środka pola.
  • 67: (Zmiana) Munir opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Pedro! Świetna gra w dzisiejszym meczu tego młodego zawodnika Barcelony.
  • 64: (Bramka) GOOOL! Messi strzela swoją drugą bramkę i podwyższa wynik na 3:0
  • 63: (Zwykła) Messi rozpoczyna rajd między zawodnikami Elche, mija dwóch i zostaje zatrzymany nieprzepisowo.
  • 62: (Zwykła) Rodrigues wbiega w pole karne Barcelony, lecz umiejętnie piłkę wyprowadzana za linię końcową Marc Bartra.
  • 59: (Zwykła) Jordi Alba wybiega skrzydłem, lecz nikt nie wybiega w pole karne.
  • 56: (Zwykła) Zamieszanie w polu karnym gości. Piłkę sam na sam otrzymuje Bartra, lecz w porę interweniuje Tytoń.
  • 55: (Żółta kartka) Pasalic otrzymuje żółtą kartkę po faulu na Inieście.
  • 53: (Zwykła) Na trybunach dostrzec można również Pique z Shakirą.
  • 52: (Zwykła) Minur pewny siebie próbował przedostać się między dwoma obrońcami Elche, lecz plany pokrzyżował mu Damian Suarez.
  • 50: (Zwykła) Jordi Alba do wbiegającego Munira, a ten wystawia w środek pola karnego, lecz tam nie ma nikogo z drużyny Luisa Enrique.
  • 48: (Zwykła) 68 000 widzów na Camp Nou.
  • 46: (Zwykła) Rakitić z środka pola w pole karne, wybiegający Munir dosięga piłki i posyła ją nad bramkarzem Elche!
  • 46: (Bramka) GOOOOL! Munir podwyższa wynik na 2:0!
  • 46: (Zmiana) Rozpoczynamy drugą połowę! Na boisku pojawia się Bartra w miejscu Rafinhy.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej połowy! Barcelona prowadzi z Elche 1:0 po golu Leo Messiego, a Mascherano ratuje przed utratą bramki płacąc najwyższą cenę - wyrzucenie go z boiska. Jak poradzą sobie piłkarze Dumy Katalonii w drugiej połowie grając w 10?
  • 45: (Zwykła) Doliczone 2 minuty.
  • 44: (Zwykła) Zatrzymuje wybiegającego sam na sam napastnika Elche ciągnąc go za koszulkę.
  • 43: (Czerwona kartka) Mascherano otrzymuje czerwoną kartkę!
  • 42: (Zwykła) Sergio Busquets przejmuje piłkę, podaje do Messiego, ten obraca się z piłką i oddaje strzał w prawy róg bramki!
  • 42: (Bramka) GOOOOOOOOL! LEO MESSI znów czaruje!
  • 40: (Zwykła) Rewelacyjnie Messi zagrywa do Munira, który zamiast oddać strzał podaje do Rafinhy, który nie zrozumiał pomysłu wychowanka Barcelony.
  • 39: (Zwykła) Zagranie Alby do Messiego w pole karne, nieporozumienie wśród obrońców drużyny gości i rzut rożny i wycofanie.
  • 36: (Zwykła) Messi zmusza Tytonia do interwencji, lecz sędzia liniowy odgwizduje spalonego.
  • 35: (Zwykła) Posiadanie na ten moment wynosi Barcelona 79% - 21% Elche.
  • 33: (Zwykła) Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego w okolicach rogu boiska do wbiegającego Daniego Alvesa i mocny strzał oddany tuż obok bramki.
  • 32: (Zwykła) Mocny strzał Iniesty zza pola karnego i poprzeczka po raz drugi! Dużo szczęścia ma dzisiaj Polski bramkarz.
  • 31: (Zwykła) Dobre rozpoczęcie akcji przez Messiego, piłka zgrana do Munira w pole karne i ostatecznie utrata piłki.
  • 29: (Zwykła) Garry Rodrigues wbiega w pole karne gospodarzy, lecz zatrzymuje go udanie wślizgiem w piłkę Jordi Alba.
  • 27: (Zwykła) Świetne rozegranie Messiego i Iniesty! La Pulga ogrywa 3 zawodników Elche, zagrywa do kapitana, szybkie odegranie w pole karne przerwane przez obrońcę drużyny gości.
  • 26: (Zwykła) Kolejna próba wyjścia z atakiem, zakończona niepowodzeniem. Przy piłce mimo chwilowych utrat piłki wciąż Barcelona.
  • 23: (Zwykła) Podanie do wybiegającego Munira i ten oddaje strzał z lewej strony pola karnego, piłka trafia w poprzeczkę!
  • 22: (Zwykła) Elche bardzo dobrze manewruje w linii obrony.
  • 19: (Zwykła) Andoni Zubizarreta wraz z Ter Stegenem i Vermaelenem oglądają to spotkanie z trybun.
  • 18: (Zwykła) Busquets traci piłkę, kontra drużyny gości przerwana przez obrońców Barcy.
  • 17: (Zwykła) Próba strzału z daleka Andresa Iniesty przerwana przez obrońcę Elche.
  • 16: (Zwykła) Alba dośrodkowuje, ale piłka nie dociera do zawodnika Barcelony, ostatecznie rzut rożny, po którym piłka wycofana do okolic środka pola.
  • 14: (Zwykła) Piłka rozgrywana przez Barcelonę na połowie Elche.
  • 12: (Zwykła) Podanie Messiego do wybiegającego Daniego Alvesa w pole karne, lecz akcja przerwana gwizdkiem sędziego - spalony.
  • 10: (Zwykła) Piłka na skrzydło do Messiego, ten wbiega w pole karne mijając obrońców, przerzuca na drugą stronę, lecz jego podanie przecina obrońca drużyny gości.
  • 8: (Zwykła) Szybki przechwyt i próba rozpoczęcie ataku.
  • 8: (Zwykła) Strata i od rzutu z autu piłkarze gości.
  • 7: (Zwykła) Mathieu bardzo dobrze wypatrzył Messiego wybiegającego w kierunku pola karnego, ale przeszkodził mu jeden z obrońców Elche.
  • 5: (Zwykła) Pierwsza okazja piłkarzy z Camp Nou. Messi do Rafinhy, ten zamieszał w polu karnym, lecz nie oddał strzału.
  • 5: (Zwykła) Rodrigues oddaje pierwszy strzał, lecz w kierunku bramki Claudio Bravo. Piłka po ziemi opuszcza linię końcową boiska bez zagrożenia.
  • 3: (Zwykła) Warto zaznaczyć, iż Elche na Camp Nou jeszcze nigdy nie wygrało.
  • 2: (Zwykła) Pierwsza strata i gospodarze przy piłce!
  • 2: (Zwykła) Dobrowolnie nie chciał opuścić murawy, więc pomogła mu w tym ochrona.
  • 1: (Zwykła) Na boisku mamy niecodziennego gościa - czarny kot przy bramce Bravo!
  • 1: (Zwykła) Rozpoczyna drużyna gości!
  • 0: (Zwykła) Opaskę kapitana nosić dzisiaj będzie Andrés Iniesta.
  • 0: (Zwykła) Zabrzmiał hymn FC Barcelony, zawodnicy już na murawie! Już za moment rozpocznie się spotkanie w ramach 1 kolejki La Liga.
  • 0: (Zwykła) Witam serdeczniej, z tej strony Kuba. Do meczu zostało około 20 minut i poznaliśmy już składy obydwu drużyn. Zapraszam do wspólnego kibicowania :)