7. Pedro
31. Munir El Haddadi

Gole

21' Lionel Messi
47' Jordi Alba (samobójczy)
49' Neymar
65' Ivan Rakitic
72' Lionel Messi
78' Lionel Messi

Kartki

56' Jérémy Mathieu - żółta

Zmiany

75' Pedro -> Luis Suárez
77' Rafinha -> Xavi (C)
81' Adriano -> Jordi Alba

Kartki

36' Coke - żółta
48' Éver Banega - żółta

Zmiany

61' Kévin Gameiro -> Denís Suárez
61' Gerard Deulofeu -> Aleix Vidal
75' Iago Aspas -> Carlos Bacca
  • 92: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona po znakomitym spotkaniu pokonuje na Camp Nou Sevillę 5:1 po golach Leo Messiego (3), Neymara oraz Ivana Rakiticia. Wydarzeniem wieczoru z pewnością pobicie rekordu Telmo Zarry przez Lionela Messiego. Już za moment zapraszamy na stronę główną naszego serwisu gdzie pojawią się pomeczowe wypowiedzi piłkarzy, ciekawostki po spotkaniu oraz skrót dzisiejszego meczu, który dla ViscaElBarca.pl relacjonował Redaktor Naczelny, Jakub Brandt.
  • 92: (Zwykła) Na stadionie Camp Nou głośne i chóralne: "MESSI, MESSI, MESSI!!!"
  • 91: (Rzut wolny) Adriano fauluje w ataku.
  • 83: (Zwykła) Kontratak Barcelony i znakomita interwencja Pique.
  • 81: (Zmiana) Ostatnia zmiana w Barcelonie. Adriano zastępuje Jordiego Albę.
  • 79: (Zwykła) Na stadionie Camp Nou owacje na stojąco dla najlepszego w historii strzelca ligi Hiszpańskiej- LEO MESSIEGO!
  • 78: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!! Kapitalna indywidualna akcja Leo Messiego i strzałem zza pola karnego Argentyńczyk kompletuje hat-tricka!
  • 77: (Zwykła) Kapitanem Barcelony jest teraz Leo Messi.
  • 77: (Zmiana) Druga zmiana w Barcelonie. W miejsce kapitana, Xaviego na boisku pojawia się Rafinha.
  • 75: (Zmiana) Zmiana w Barcelonie. Pedro w miejsce Luisa Suareza.
  • 72: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! Kontratak Barcelony, Messi zagrywa do Neymara, ten z powrotem do Leo i Argentyńczyk zostaje NAJLEPSZYM STRZELCEM W HISTORII LIGI HISZPAŃSKIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 71: (Zwykła) Do wejścia na boisko szykuje się Pedro.
  • 69: (Rzut wolny) Dani Alves faulowany na połowie Sevilli.
  • 69: (Zwykła) Świetne zagranie Suareza do Alby, Hiszpan z pierwszej piłki próbuje uderzenia, ale futbolówka leci obok bramki.
  • 67: (Zwykła) Warto zaznaczyć, że Ivan Rakitic nie celebrował bramki strzelonej swojemu byłemu zespołowi.
  • 65: (Bramka) GOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!! Luis Suarez dostaje piłkę w polu karnym, rozejrzał się i dośrodkował do Ivana Rakiticia, który głową posyła piłkę do siatki.
  • 65: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony na połowie Sevilli.
  • 63: (Rzut rożny) Barcelona wybija piłkę z pola karnego.
  • 63: (Rzut rożny) Deulofeu wywalczył rzut rożny dla Sevilli.
  • 62: (Zwykła) Krychowiak uderza zza pola karnego, ale piłka leci obok bramki.
  • 60: (Zwykła) Bacca próbuje dośrodkowania w pole karne, ale jest zablokowany przez Mathieu.
  • 58: (Zwykła) Ivan Rakitić uderza zza pola karnego, ale futbolówka leci obok bramki.
  • 57: (Zwykła) Neymar traci piłkę pod polem karnym Sevilli.
  • 56: (Żółta kartka) Bacca faulowany przez Mathieu. Obrońca Barcelony ukarany żółtą kartką.
  • 53: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 49: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!! Xavi dośrodkowuje z rzutu wolnego i bramkę zdobywa Neymar!!!
  • 48: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego gości.
  • 47: (Bramka) Niestety jest już remis 1:1!!! Bramkę samobójczą notuje całkiem nieźle dziś wyglądający Jordi Alba.
  • 46: (Zwykła) Wracamy do Barcelony. Drugą część meczu rozpoczęła drużyna Sevilli.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu. Kapitalne spotkanie oglądamy dziś na Camp Nou. FC Barcelona dominuje i momentami deklasuje Sevillę. Wracamy za 15 minut!
  • 45: (Zwykła) Kapitalna interwencja Beto!!! Niewiele brakowało, a Barcelona podwyższyłaby prowadzenie.
  • 42: (Rzut rożny) Bardzo dobre zagranie Luisa Suareza, który próbuje podać do Messiego, ale zostaje uprzedzony przez obrońcę Sevilli. Będzie rzut rożny dla Barcelony.
  • 37: (Rzut wolny) Xavi dośrodkowuje w pole karne, ale piłka w rękach Beto.
  • 36: (Żółta kartka) Neymar faulowany na połowie Sevilli. Żółta kartka dla Coke.
  • 34: (Zwykła) Coke dośrodkowuje w pole karne Barcelony, ale sytuację wyjaśnia Mathieu.
  • 31: (Rzut wolny) Leo Messi dośrodkowuje piłkę, ale żaden z jego kolegów nie zdołał powalczyć o nią w powietrzu.
  • 30: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego Sevilli.
  • 29: (Rzut rożny) Pique wybija piłkę z własnego pola karnego.
  • 29: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Sevilli
  • 26: (Zwykła) Kontratak Sevilli i doskonała interwencja Jeremiego Mathieu.
  • 26: (Rzut wolny) Dani Alves faulowany przez Krychowiaka.
  • 23: (Zwykła) Leo Messi dwie minuty temu wyrównał rekord Telmo Zarry w liczbie zdobytych bramek w lidze Hiszpańskiej.
  • 21: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!! Przepiękne uderzenie Leo Messiego z rzutu wolnego i piłka ląduje w okienku bramki Sevilli!!
  • 20: (Rzut wolny) Leo Messi faulowany pod polem karnym Sevilli. Będzie znakomita sytuacja do uderzenia.
  • 18: (Zwykła) Ależ akcja Barcelony! Messi przerzuca piłkę do Jordiego Alby, ten na jeden kontakt z Neymarem, ale ostateczne zagranie Jordiego kończy się na obrońcach Sevilli.
  • 16: (Zwykła) Coke zagrywa piłkę w pole karne, ale futbolówkę wybija Mathieu.
  • 15: (Rzut wolny) Dani Alves fauluje rywala i Sevilla z własnej połowy rozpocznie od rzutu wolnego.
  • 13: (Zwykła) Barcelona ciągle w gazie! Suarez zagrywa przed pole karne do Neymara, ale Brazylijczyk jest zablokowany przez obrońców.
  • 11: (Zwykła) Kolejna świetna akcja Barcelony, Xavi podaje prostopadłą piłkę do Suareza, ale Urugwajczyk nie zdołał dojść do futbolówki.
  • 11: (Rzut wolny) Jeremy Mathieu jest faulowany na własnej połowie boiska.
  • 8: (Zwykła) Kapitalna akcja zainicjowana przez Leo Messiego, Argentyńczyk dostaje podanie od Rakiticia, strzela, ale pewnie broni Beto.
  • 7: (Zwykła) Świetna akcja Barcelony, Suarez podaje do Messiego, ale Argentyńczyk traci piłkę pod polem karnym gości.
  • 4: (Zwykła) Pierwsza akcja ofensywna Sevilli, ale w obronie pewnie Gerard Pique.
  • 3: (Zwykła) Messi zagrywa do Rakiticia, ten na jeden kontakt do Rakiticia, ale zagrywa zbyt mocno i rozpocznie bramkarz gości.
  • 2: (Zwykła) Jak na razie gołym okiem widać, że bardzo aktywnym zawodnikiem w barwach Barcelony jest Neymar, który szuka sobie miejsca na bardzo szerokim obszarze boiska.
  • 1: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) W rytmie hymnu FC Barcelony zawodnicy obu zespołów już się przywitali i za moment zaczynamy mecz!
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans rozpocznie się spotkanie drugiej z piątą drużyną La Liga. Poznaliśmy wyjściowe składy obu zespołów, a zatem czekamy na rozpoczęcie meczu, ogromne emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację poprowadzi Redaktor Naczelny serwisu ViscaElBarca.pl, Jakub Brandt.