6. John Arne Riise

Gole

Kartki

30' Carlão - żółta
54' João Guilherme - żółta
85' João Guilherme - czerwona

Zmiany

46' Georgios Efrem -> Efstathios Aloneftis
62' Tomás De Vincenti -> Gustavo Manduca
74' Rafik Djebbour -> Vinicius

Gole

27' Luis Suárez 38' Lionel Messi (C) 58' Lionel Messi (C) 87' Lionel Messi (C)

Kartki

33' Dani Alves - żółta
35' Rafinha - żółta
70' Rafinha - czerwona

Zmiany

62' Xavi -> Ivan Rakitic
62' Adriano -> Jordi Alba
76' Sergio Busquets -> Luis Suárez
  • 92: (Zwykła) Koniec meczu! FC Barcelona pokonuje APOEL 4:0 po hat-tricku Leo Messiego i golu Luisa Suareza! Leo Messi stał się najlepszym strzelcem w historii Ligi Mistrzów. Już za moment na stronie głównej naszego serwisu ukażą się wywiady z zawodnikami, a także meczowe ciekawostki i podsumowanie spotkania. Relację dla ViscaElBarca.pl prowadził Redaktor Naczelny serwisu, Jakub Brandt. Bardzo dziękuję i życzę spokojnej nocy.
  • 91: (Zwykła) Sędzia dolicza 2 minuty do podstawowego czasu gry.
  • 90: (Rzut wolny) Dani Alves faulowany pod własnym polem karnym.
  • 87: (Bramka) GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!! LEO MESSI hat-trick!!!!! Pedro podaje przed bramkę do Argentyńczyka, a ten z pierwszej piłki podwyższa wynik na 4:0!!!
  • 85: (Rzut wolny) Leo Messi uderza z rzutu wolnego, ale piłka leci obok bramki.
  • 84: (Druga żółta kartka) Także APOEL będzie kończył w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę ukarany Guilherme za faul na Pedro.
  • 82: (Rzut wolny) Leo Messi faulowany na własnej połowie boiska.
  • 79: (Rzut wolny) Marc Bartra faulowany w środku pola.
  • 76: (Zmiana) Ostatnia zmiana w Barcelonie. Sergio Busquets w miejsce Luisa Suareza.
  • 73: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 72: (Zwykła) Trzeba powiedzieć, że był to całkiem niezły mecz w wykonaniu Rafinhii.
  • 70: (Druga żółta kartka) Barcelona kończy mecz w dziesiątkę! Druga żółta kartka dla Rafinhii za faul w środkowej strefie boiska.
  • 67: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 65: (Zwykła) Kontratak APOEL-u, napastnik gospodarzy uderza z 13. metra i KAPITALNA interwencja Ter Stegena!
  • 65: (Zwykła) Mario Sergio próbuje uderzenia zza pola karnego, ale piłka leci nad bramką.
  • 62: (Zmiana) Zmiany w Barcelonie. Xavi w miejsce Rakiticia i Adriano za Jordiego Albę.
  • 62: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony.
  • 60: (Zwykła) Bardzo dobra interwencja Jordiego Alby w defensywie.
  • 58: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!! Leo Messi!!!!!!! Argentyńczyk dostaje podanie w tempo w pole karne i posyła piłkę na dłuższy słupek podwyższając wynik na 3:0! LEGENDA LIGI MISTRZÓW. ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY STRZELEC TYCH ROZGRYWEK!
  • 56: (Rzut rożny) Niestety nic z tego nie wyszło.
  • 55: (Rzut rożny) Obrońca wybija piłkę na rzut rożny.
  • 54: (Rzut wolny) Ivan Rakitić wznowi grę od rzutu wolnego.
  • 53: (Rzut wolny) Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego APOEL-u.
  • 52: (Zwykła) Bardzo ładna akcja Barcelony, Pedro dostaje piłkę na 16. metrze, ale jego strzał minimalnie mija bramkę.
  • 51: (Zwykła) Bramkarz APOEL-u rozpocznie od własnej bramki.
  • 48: (Zwykła) Kapitalny drybling Rafinhi!
  • 46: (Zwykła) Rozpoczynamy drugą część meczu.
  • 45: (Zwykła) Koniec pierwszej części meczu! Barcelona zasłużenie prowadzi 2:0. Wracamy za 15 minut.
  • 45: (Zwykła) Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry.
  • 45: (Zwykła) Pedro próbuje sprytnego zagrania piłki w pole karne, ale futbolówka ląduje w rękach bramkarza.
  • 43: (Zwykła) Ależ to by była bramka!!! Piłka przez przypadek znalazła się na 16. metrze przed bramką APOEL-u przy nodze Luisa Suareza, ale Urugwajczyk nieco zaskoczony uderza obok słupka.
  • 41: (Zwykła) Świetna interwencja Leo Messiego i Ivana Rakiticia pod własnym polem karnym.
  • 39: (Zwykła) Leo Messi stał się właśnie najlepszym strzelcem w historii Ligi Mistrzów!
  • 38: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!! LEO MESSI!!!!!! Argentyńczyk otrzymał celne podanie od Rafinhi w polu karnym i z pierwszej piłki podwyższa wynik na 2:0!!!
  • 36: (Rzut rożny) Kontratak Barcelony, Rakitic uderza z 17. metra, ale piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 35: (Żółta kartka) Rafinha faulem zatrzymuje kontratak APOEL-u i ogląda żółtą kartkę.
  • 34: (Rzut wolny) Rafinha był teraz faulowany w środkowej części boiska. Rzut wolny dla Barcelony.
  • 33: (Żółta kartka) Żółta kartka także dla Daniego Alvesa za faul w środku pola.
  • 30: (Żółta kartka) Gracz APOEL-u wpadł na Leo Messiego i uderzył go w głowę. Żółta kartka dla Carlao.
  • 29: (Zwykła) Napastnik gospodarzy na spalonym.
  • 27: (Bramka) GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!! Luis Suarez!!!!! Urugwajczyk zwiódł rywala w polu karnym i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi APOEL-u!!!
  • 25: (Rzut rożny) Obrońcy APOEL-u wybijają piłkę z pola karnego.
  • 24: (Rzut rożny) Pedro wywalczył rzut rożny.
  • 23: (Zwykła) Świetna akcja Barcelony! Leo Messi wypatrzył w polu karnym wbiegającego Jordiego Albę, dośrodkował piłkę, ale strzał Hiszpana minimalnie mija bramkę.
  • 20: (Zwykła) Dani Alves ponownie próbuje uderzenia z dystansu i ponownie... w trybuny.
  • 20: (Rzut wolny) Dani Alves fauluje rywala w środku pola.
  • 19: (Zwykła) Jak na razie Barcelona ma kontrolę nad wydarzeniami na boisku. APOEL ogranicza się do szybkich kontrataków, które kończą się w środkowej części boiska.
  • 17: (Zwykła) Świetna akcja Barcelony! Leo Messi przedarł się w pole karne, podał do Suareza, a Urugwajczyk uderzył wprost w bramkarza!
  • 16: (Zwykła) Leo Messi traci piłkę pod polem karnym gospodarzy.
  • 15: (Rzut rożny) Rzut rożny dla Barcelony.
  • 14: (Zwykła) Ivan Rakitic uderza głową na bramkę APOEL-u, ale jest to byt lekki strzał.
  • 12: (Zwykła) Ok. 2 minut trwała akcja Barcelony, ale Duma Katalonii nie zdołała oddać strzału na bramkę APOEL-u.
  • 10: (Zwykła) Dani Alves uderza z dystansu, ale to uderzenie jest bardzo, bardzo niecelne.
  • 10: (Zwykła) Bardzo dobrze w defensywie zachowali się teraz Javier Mascherano i Jordi Alba, którzy odzyskali piłkę w środku pola.
  • 9: (Zwykła) Pedro dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale wprost w ręce bramkarza.
  • 8: (Zwykła) Barcelona odzyskała futbolówkę i konstruuje swój atak.
  • 7: (Zwykła) APOEL teraz nieco dłużej utrzymuje się z piłką na połowie Barcelony.
  • 5: (Zwykła) Luis Suarez na spalonym.
  • 4: (Rzut rożny) Leo Messi wywalczył rzut rożny dla Barcelony.
  • 3: (Zwykła) Kapitalna okazja dla Barcelony, ale Leo Messi myli się w sytuacji sam na sam i trafia w bramkarza!
  • 2: (Zwykła) APOEL wyprowadza pierwszą akcję, ale piłka zdaniem sędziego opuściła już boisko. Rozpocznie Barcelona od wrzutu z autu.
  • 1: (Zwykła) FC Barcelona rozpoczęła mecz!
  • 0: (Zwykła) Witajcie Culés! Już za kwadrans rozpocznie się spotkanie FC Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Rywalem podopiecznych Luisa Enrique będzie APOEL Nikozja. Poznaliśmy już wyjściowe składy obu zespołów. Czekamy więc na rozpoczęcie spotkania, wielkie emocje i oczywiście zwycięstwo Dumy Katalonii! Relację dla ViscaElBarca.pl poprowadzi Redaktor Naczelny serwisu, Jakub Brandt.