Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Alegret: Niewielu fanów pojedzie do Miami, by obejrzeć mecz Girona-Barcelona
05.09.2018; 07:26Kamil Piłaszewicz

Joaquim Alegret, prezydent Girony, wyraził swoje zdanie, co do rozgrywania meczów w USA. Decyzja o wypowiedzi zapadła po tym, jak zapowiedziano, iż spotkaniem w Stanach Zjednoczonych w ramach rozgrywek La Liga, ma być starcie Girony z Barceloną na początku 2019 roku.

Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale media hiszpańskie mówią o tym, co raz głośniej; co wskazuje, iż decyzja ma zostać ogłoszona na dniach. Prezydent Girony negatywnie wyraził się na temat takiego meczu, gdyż jak przyznał: - Na takie spotkanie przyjdzie niewiele fanów. Media co chwila wypisują coś o tym meczu, ale spokojnie: nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Rozumiem, że jedni uważają, iż futbol to coś więcej, niż tylko gra i chcą zobaczyć Messiego na swoim stadionie, w optymalnej formie, a nie takiej, jak na ICC. Dla innych to okazja, by pokazać światu, jakich, np. kibiców ma Girona. Ale musicie nas zrozumieć, tzn. na starcie z Realem Madryt przyszło 13.500 fanów. Barca i Real Madryt to dwie potęgi, a frekwencja (jak na stadion w Miami) może być na żenująco niskim poziomie.

Źródło: Mundo Deportivo

Tagi:

News La Liga FC Barcelona
tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Znamy datę powrotu Umtitiego
30 października 2018 roku
Liroy
La Manita na Camp Nou: FC Barcelona 5:1 Real Madryt
28 października 2018 roku
Liroy
Zwycięstwo z Interem Mediolan!
24 października 2018 roku
Liroy
Kiedy do gry powróci Samuel Umtiti?
24 października 2018 roku
Liroy
Skandalista z La Masii wraca na Camp Nou + VIDEO
24 października 2018 roku
Liroy
Robert Huth: El Claiso jest ch*jowe
24 października 2018 roku
Liroy
Więcej
O tym się mówi