Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Arthur, Lenglet i jeszcze dwóch
17.07.2018; 08:57Kamil Piłaszewicz

Eric Abidal w czasie prezentacji Arthura przyznał, że drużyna Barcy jest na tyle dobra, że nie potrzebuje wielu zmian. Francuz był pesymistycznie nastawiony do zbyt dużych wydatków w czasie trwania tego okienka transferowego. Pomimo tego, Barca nadal prowadzi negocjacje z różnymi klubami.

Celem ma być jeszcze dwójka piłkarzy. Najbardziej prawdopodobne są transfery Adriena Rabiota i Williana. Piłkarz PSG na dniach ma zostać ogłoszony nowym nabytkiem Blaugrany, a powodem, jak sam zainteresowany przyznaje, ma być zbyt mała liczba minut w pierwszym zespole w PSG i zbyt niska pensja. Z kolei transfer Williana trzeba dopiąć na ostatni guzik przed 9. sierpnia, ponieważ na Wyspach właśnie tego dnia skończy się okienko transferowe. Należy pamiętać, jednak o tym, że władze PSG i Chelsea niechętnie przystępują do negocjacji z FC Barceloną, jeśli chodzi o transfer właśnie tych graczy.

Źródło: Mundo Deportivo

Tagi:

News Transfery Zarząd FC Barcelona Arthur
tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Olympiakos zerwał kontrakt z Toure
12 grudnia 2018 roku
Liroy
Aleña: Każdy mecz traktuję jak ostatni
12 grudnia 2018 roku
Liroy
Więcej
O tym się mówi