Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Barcelona latem wystawi na sprzedaż wszystkich wypożyczonych zawodników
20.03.2019; 12:34Liroy

Mundo Deportivo informuje, że FC Barcelona podjęła decyzje, że latem sprzeda wszystkich wypożyczonych zawodników. 

Klub ma szansę zarobku na takich piłkarzach jak: Cucurella, Andre Gomes, Denis Suarez czy Palencia. Po zakończeniu sezonu wygaśnie umowa z Douglasem, zaś Arda Turan jeszcze przez rok będzie reprezentował barwy İstanbułu Başakşehir. Barcelona nie będzie miała okazji zarobku tylko na dwóch ostatnich wymienionych piłkarzach.

Marc Cucurella - piłkarzem interesują się takie kluby jak: Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach czy AC Milan. Eibar zamierza walczyć o swojego zawodnika i wykupić go za 2 mln euro. Barcelona zastrzegła sobie jednak prawo do możliwości odkupienia go za kwotę 4 mln i wykorzysta to, jeśli będzie taka konieczność.

Andre Gomes - sam zainteresowany chce pozostać w Premier League. Barcelona pozostaje w stałym kontakcie z Evertonem. Anglicy chcą wykupić Gomesa, jednak Barcelona zgodzi się na transfer tylko za satysfakcjonującą kwotę.

Denis Suarez - zawodnik zimą przeniósł się na wypożyczenie do Arsenalu Londyn. W Anglii mówi się jednak o tym, że Denis nie dostosował się do stylu Premier League co przekłada się na jego ilość minut w zespole Unai'a Emery'ego. Piłkarzowi po częstym pobycie na ławce czy trybunach w Barcelonie brakuje zdecydowanie minut na złapanie rytmu meczowego.

Sergi Palencia - 22- latek obecnie przebywa na wypożyczeniu w Girondins Bordeaux bez opcji wykupu. W ostatnim czasie Sergi częściej pojawiał się na ławce mimo, iż wcześniej często meldował się w wyjściowej jedenastce. Obecna umowa zawodnika jest ważna do 2020 roku, a Barcelona przyglądając się jego dyspozycji twierdzi, że młody piłkarz będzie mógł liczyć na kilka oferta z La Liga.

Źródło: mundo deportivo

Tagi:

Transfery O tym się mówi
tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Są piłkarze i jest Messi [felieton]
8 kwietnia 2019 roku
Mr Ligowy
Ej chłopaki, bo ja zmieniłem zdanie!
19 marca 2019 roku
Karolaa27
O upadłym magiku słów kilka
18 marca 2019 roku
Karolaa27
Więcej
O tym się mówi