Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Bo "Łączy nas piłka" - kibice Liverpoolu dzieciom.
28.05.2019; 19:49Karolaa27

Nie było mnie tu trochę, a więc na wstępie dzień dobry lub dobry wieczór.

Możecie uznać, ze to co zaraz przeczytacie to chamska reklama, ale jeśli pomoże to choć w małym stopniu tym dzieciakom to możecie tak śmiało mówić ;)

Polscy kibice LFC na czele z Tomkiem Jaskółką zorganizowali akcję na rzecz dzieci z  Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej  św. Ludwiki w Krakowie, a wszystko to z powodu ponownego zameldowania się The Reds w finale, ale także ogólnoświatowego Dnia Dziecka! 

Początkowo akcja zakładała zebranie skromnej sumy 500zł lecz już po kilku godzinach wymiar akcji przekroczył oczekiwania organizatorów. Obecnie chłopaki zebrali już ponad 18tyś złotych! Do puli wejdą również pieniądze z przeróżnego rodzaju licytacji przedmiotów od ludzi dobrej woli.

 

Więcej o samej akcji prosto od chłopaków:

"Jesteśmy kibicami Liverpoolu i jako, że finał Ligi Mistrzów wypada w Dzień Dziecka, chcieliśmy pokazać, że słowa hymnu "Nigdy nie będziesz szedł sam" są aktualne. Dlatego całą kwotę przekażemy na wybrany Dom Dziecka."

"Słowa hymnu naszej drużyny brzmią: "You'll Never Walk Alone" (Nigdy nie będziesz szedł sam) i my, polscy kibice Liverpoolu chcemy pokazać, że nie są to puste słowa. Dlatego z darowizn wpłaconych tutaj cieszyć się będą pensjonariusze Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych św. Ludwiki w Krakowie. Wierzymy, że niezależnie od zebranej kwoty, kilku młodych ludzi dzięki nam się uśmiechnie."

 

Pomimo wszelkich podziałów klubowych i faktu, że wielu kibiców Barcy nie może patrzeć na Liverpool po ostatnim meczu, warto czasami wznieść się ponad to i okazać serce tym najbardziej potrzebującym. Jedyne o co was proszę to choć udostępnienie akcji lub wpłacenie symbolicznej złotówki.

Link do zbiórki : https://zrzutka.pl/69d58a 

Tagi:

tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Barcelona wykupuje Cucurelle!
17 lipca 2019 roku
PiotrK
Pierwsza sesja treningowa w nowym sezonie.
15 lipca 2019 roku
PiotrK
Griezmann zaprezentowany!
15 lipca 2019 roku
PiotrK
Badania przed sezonem
14 lipca 2019 roku
PiotrK
Griezmann w Barcelonie
13 lipca 2019 roku
PiotrK
Saga z Griezmannem zakończona
13 lipca 2019 roku
PiotrK
Są piłkarze i jest Messi [felieton]
8 kwietnia 2019 roku
Mr Ligowy
Więcej
O tym się mówi