OK |  Więcej informacji
Cel wykonany w połowie!
24.02.2015; 19:31Łukasz Dębowski

FC Barcelona po pierwszej połowie prowadziła z Manchesterem City na Etihad Stadium dwa do zera. Oba trafienia zaliczył Luis Suarez w 16. i 30. minucie spotkania. Po przerwie na dwa do jednego strzelił Kun Aguero, a Leo Messi przestrzelił rzut karny.

W pierwszej połowie zespół dowodzony przez Luisa Enrique grał w niesamowitym stylu, a Luis Suarez przechodził sam siebie. Obie bramki zasługują na uznanie. Dzięki temu Urugwajczyk udowodnił, że jest znakomitym strzelcem i teraz skupia się już tylko na zdobywaniu bramek. W 16. i 30. minucie mogliśmy zobaczyć Suareza z najlepszych lat. Były to dwie, wspaniałe bramki.

Po przerwie zespół Manchesteru City zabrał się do roboty, ale wystarczyło to tylko na zdobycie gola kontaktowego na dwa do jednego. Strzelcem gola został Kun Aguero. W drugiej części spotkania oglądaliśmy zupełnie inny zespół, niż ten, który mierzył się z FCB w pierwszej części spotkania. W ostatniej sekundzie rzut karny wywalczyła Duma Katalonii. Do wykonania podszedł Messi, który najpierw trafił w Joe Harta, a później przestrzelił, uderzając futbolówkę głową. Tak czy inaczej, ważne są dwie bramki zdobyte na wyjeździe i to, że następne spotkanie odbędzie się na Camp Nou. Jak to się mówi w piłkarskim żargonie - za nami pierwsze 90 minut, czekamy z niecierpliwością na drugie.

Manchester City- Hart, Zabaleta, Kompany (C), Demichelis, Clichy, Fernando, Milner, Nasri, Silva, Dzeko, Aguero