Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Douglas jest o krok od Sivassporu
20.07.2018; 20:46Kamil Piłaszewicz

Kataloński SPORT mówił o takiej możliwości już na początku miesiąca, gdy FC Barcelona odrzuciła ofertę ze strony Nantes. Powodem miało być nieporozumienie w kwestii finansowej, ponieważ francuski klub chciał płacić tylko połowę pensji zawodnika; z kolei klub z Turcji wziął na siebie wszystkie obowiązki finansowe związane z tym transferem.

Douglas miałby przejść do Sivassporu na roczne wypożyczenie, tak by skończył mu się kontrakt z FC Barceloną. Następnie, jako wolny zawodnik, od razu dołączyłby do tureckiego zespołu. Ogłoszenie transferu ma odbyć się w przeciągu kilku dni, a Douglas trenuje z pierwszym zespołem Barcy po to, by być w optymalnej formie, gdy zmieni barwy klubowe. Warte wspomnienia jest również to, iż Brazylijczyk ostatnio był łączony z Espanyolem, ale Błękitno Biali natychmiast temu zaprzeczyli, twierdząc, że nie kontaktowali się z Barcą w sprawie tego piłkarza, ani razu. 

Negocjacje mają zakończyć się jeszcze przed wylotem FC Barcelony na tournee po Stanach Zjednoczonych (24.07.2018 r.). Jeśli transfer dojdzie do skutku, Brazylijczyk spotka się z legendarnym Robinho, który spędza w Sivassporze swoją sportową emeryturę.

Źródło: Sport.es

Tagi:

News Transfery Zarząd FC Barcelona Douglas
tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Barcelona wykupuje Cucurelle!
17 lipca 2019 roku
PiotrK
Pierwsza sesja treningowa w nowym sezonie.
15 lipca 2019 roku
PiotrK
Griezmann zaprezentowany!
15 lipca 2019 roku
PiotrK
Badania przed sezonem
14 lipca 2019 roku
PiotrK
Griezmann w Barcelonie
13 lipca 2019 roku
PiotrK
Saga z Griezmannem zakończona
13 lipca 2019 roku
PiotrK
Są piłkarze i jest Messi [felieton]
8 kwietnia 2019 roku
Mr Ligowy
Więcej
O tym się mówi