Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Jorge Jesus mógł zostać trenerem Barçy
19.07.2018; 10:58Kamil Piłaszewicz

Portugalski trener, który jeszcze nie tak dawno prowadził Sporting Lizbonę przyznał, że w 2015 roku mógł zostać pierwszym trenerem FC Barcelony. 

W kwietniu w 2015 roku Marca opublikowała wywiad, w którym Paolo Futre przyznał, że Jorge Jesus, który w tamtym czasie prowadził Benfikę Lizbona, miał przejść zamienić Lizbonę na Barcelonę. Wówczas mało kto się tym zainteresował, ponieważ ani Joan Laporta, ani nikt z Barcelony nie odpowiedział na tą informację w taki sposób, by wskazać, że jest ona prawdziwa. Jednakże teraz sam zainteresowany przyznał, że umówił się z Joanem Laportą, że jeśli w wyborach prezydenckich Josep Maria Bartomeu straciłby posadę na rzecz socio FC Barcelony o numerze 27 869, wówczas objąłby stanowisko trenera w FC Barcelonie. - Tak, to prawda. Taki był plan. Nic z tego nie wyszło, ale mogę potwierdzić, że dokonaliśmy takiej umowy dżentelmeńskiej. - powiedział Jorge Jesus.

Źródło: Mundo Deportivo

Tagi:

News Joan Laporta Zarząd FC Barcelona
tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Są piłkarze i jest Messi [felieton]
8 kwietnia 2019 roku
Mr Ligowy
Ej chłopaki, bo ja zmieniłem zdanie!
19 marca 2019 roku
Karolaa27
O upadłym magiku słów kilka
18 marca 2019 roku
Karolaa27
Więcej
O tym się mówi