Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Klopp: Barca była marzeniem Coutinho
06.01.2018; 22:20Mikolaj

Niemiecki trener Liverpoolu, Jürgen Klopp wypowiedział się na temat transferu Coutinho do Barcelony, w krótkim wywiadzie na Angielskich mediów.

„ Ze smutkiem, jako zespół i jako klub, przygotowujemy się na pożegnanie z dobrym przyjacielem, wspaniałą osobą i fantastycznym graczem".


„Nie jest tajemnicą, że chciał przejść do Barcelony od lipca ubiegłego roku, kiedy Barça po raz pierwszy nim się zainteresowała”.


„ Coutinho nalegał na mnie, właścicieli i kolegów. Był bardzo zdeterminowany, aby przejść do Barcelony. Mimo tego, udało nam się go zatrzymać w letnim okienku transferowym, mieliśmy nadzieję, że uda nam się go przekonać, aby z nami pozostał na dłużej i stał się częścią tego, co robimy”.


„Ale podpisanie kontraktu z Barçą było największym marzeniem Coutinho i teraz jestem przekonany, że nic więcej nie mogliśmy zrobić, aby zmienić sposób jego myślenia i zatrzymać go w naszym zespole”.

Źródło: Mundo Deportivo

Tagi:

Transfery Philippe Coutinho Jürgen Klopp O tym się mówi
tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Barcelona wykupuje Cucurelle!
17 lipca 2019 roku
PiotrK
Pierwsza sesja treningowa w nowym sezonie.
15 lipca 2019 roku
PiotrK
Griezmann zaprezentowany!
15 lipca 2019 roku
PiotrK
Badania przed sezonem
14 lipca 2019 roku
PiotrK
Griezmann w Barcelonie
13 lipca 2019 roku
PiotrK
Saga z Griezmannem zakończona
13 lipca 2019 roku
PiotrK
Są piłkarze i jest Messi [felieton]
8 kwietnia 2019 roku
Mr Ligowy
Więcej
O tym się mówi