OK |  Więcej informacji
Niemcy jadą do domu. Co o zachowaniu Neuera pomyślał Ter Stegen?
27.06.2018; 18:22Liroy

Reprezentacja Niemiec w trzecim meczu grupowym poniosła porażkę 0:2 z Koreą Południową i odpadła z Mistrzostw Świata.

Dla podopiecznych Joachima Löewa turniej nie wyglądał najlepiej od samego początku. W pierwszym meczu musieli uznać wyższość Meksyku. W kolejnym meczu ze Szwecją wyszarpali zwycięstwo w ostatnich sekundach po bramce Kroosa, zaś w meczu o "życie" ponieśli bardzo bolesną porażkę 0:2 z Koreą.

Od samego początku mecz nie układał się według planu Niemców. Brakowało im skuteczności. Mimo wielu strzałów i dominacji na boisku Korea mądrze ustawiła się w obronie i nastawiła się na kontrataki.

Wynik niemal do samego końca utrzymywał się bezbramkowy, aż do 90 minuty kiedy po zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki Niemców skierował Kim.

Sędzia uznał bramkę po konsultacji z arbitrami VAR-u. Mecz trwał o 9 minut dłużej. Niemcy wyszli już maksymalnie do przodu z czym na pewno przesadził Manuel Neuer...

Kapitan reprezentacji Niemiec grał w roli napastnika na co bardzo mądrze długą piłką zareagowała Korea, która po strzale Sona do pustej bramki pożegnała Niemców z turniejem.

Nawet nie chcemy myśleć co dzieje się w głowie wszystkich Niemców, a tym bardziej Ter Stegena, który mając za sobą znakomity sezon został pominięty i posądzony na ławce, a dziś na własne oczy ujrzał kabaret w wykonaniu Neuera.

Źródło: własne | Foto: AFP