Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Paulinho: Nie mam słów, żeby opisać, jak to jest wygrać moje pierwsze El Clásico
23.12.2017; 17:42Mikolaj
Brazylijczyk, który zagrał w swoim pierwszym meczu z Realem Madryt, podziękował za wsparcie swoich kolegów z drużyny w dzisiejszym spotkaniu.
 
Paulinho będzie dobrze pamiętać o swoim pierwszym El Clásico w karierze, które Barcelona wygrała 3:0. Paulinho powiedział, że „Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ był to mój pierwszy klasyk i było to wielkie zwycięstwo dla zespołu. Nie mam słów, aby to opisać, jak to jest wygrać swój pierwszy w karierze klasyk, przeciwko tak, wielkiemu rywalowi, jakim jest Real Madryt, musimy kontynuować, naszą Dobrę grę w taki sposób".
 
Brazylijczyk miał nawet dwie okazję do zdobycia bramki w tym spotkaniu, jednak za pierwszym razem, Keylor Navs zdołał obronić jego strzał, a w drugiej sytuacji piłkę ręką w polu karnym Realu po strzale głową Paulinho, zatrzymał Carvajal, za co otrzymał czerwoną kartkę. „Dzisiaj nie udało mi się zdobyć bramki, ale najważniejszą dla mnie rzeczą jest pomoc zespołowi w zdobyciu trzech punktów. Dzisiejsze zwycięstwo jest dla mnie wspaniałe".
 
Paulinho podziękował także kolegom z zespołu, za to, jak, bardzo ułatwili mu adaptację w zespole. „Muszę im podziękować, ponieważ jestem teraz w bardzo dobrym momencie, a moi koledzy pomagali mi w tych pierwszych miesiącach, teraz mam dużą pewność siebie. Pracuje ciężko, aby w pełni pomóc zespołowi".

Źródło: Mundo Deportivo

Tagi:

FC Barcelona O tym się mówi Paulinho
tekst alternatywny
Komentarze
Gość 24.12.2017; 21:02 0
Test
Pozostałe newsy
Są piłkarze i jest Messi [felieton]
8 kwietnia 2019 roku
Mr Ligowy
Ej chłopaki, bo ja zmieniłem zdanie!
19 marca 2019 roku
Karolaa27
O upadłym magiku słów kilka
18 marca 2019 roku
Karolaa27
Więcej
O tym się mówi