OK |  Więcej informacji
Porażka na San Mames
17.08.2019; 12:51PiotrK

Barcelona zaliczyła falstart i już w pierwszym ligowym meczu przegrała na Estadio San Mames z Athleticiem Bilbao.

W pierwsza połowa nie należała do najciekawszych. Mecz był wyrównany jednak lepsze okazje miała drużyna z Bilbao. Po jednej z akcji kontuzji doznał Luis Suarez. Po kilku minutach opuścił boisko. Urugwajskiego napastnika zastąpił Rafinia który zaprezentował się bardzo dobrze. Druga połowa była podobna do pierwszej. Barcelona próbowała tworzyć akcję, jednak gospodarze skutecznie się bronili i odcinali napastników od podań. W 88 minucie świeżo wpuszczony 38 letni Aduriz po dośrodkowaniu strzelił niesamowitą bramkę nożycami ustalając wynik meczu.

Barcelona nie zaprezentowała się dobrze. Na plus można zaliczyć jedynie występy Rafinii oraz Frankiego De Jonga. Złe spotkanie zagrał Dembele, często tracił piłki i znowu przeszedł obok spotkania. Po tym meczu narastają pytania czy wypożyczenie Coutinho przy kuntuzjach w ataku było dobre.

Barcelona przegrała spotkanie z Athleticiem 0-1. Możliwość rehabilitacji już za tydzień w spotkaniu na Camp Nou z Betisem Sevilla.