Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
"To stało się dla mnie piekłem"
12.03.2018; 21:25Mr Ligowy

 

Andre Gomes wypowiedział się na temat swoich problemów. Przyznacie, że są godne współczucia. Kwestie psychologiczne o których mowa są bardzo ciężkie do naprawy. Sami przeczytajcie:

 

"Przyjaciele mówią mi, że problem leży mojej głowie. Twierdzą, że gram z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Najtrudniejsze jest to, że mam świadomość na ten temat. Mówią mi, że mogę zrobić wiele świetnych rzeczy i to mnie denerwuje. Siedzę wtedy i pytam siebie: „dlaczego ich nie robię?” Nie czuje się dobrze na boisku i nie ciesze się z tego, że gram w piłkę. Pierwsze 6 miesięcy w Barcelonie były dla mnie dosyć dobre, ale później wszystko się zmieniło. Może te słowa nie są odpowiednie, ale pobyt tutaj stał się jakby piekłem, ponieważ zacząłem odczuwać większą presję. Na treningach z kolegami czuje się dobrze, ale gdy przychodzi mecz czuję, że coś jest ze mną nie tak. Chociaż zespół bardzo mnie wspiera, to sprawy na boisku nie układają się po mojej myśli. Chciałbym opróżnić mój plecak z tym ciężarem, ale on staje się coraz cięższy. Zdarza się nawet tak, że nie mam ochoty wychodzić z domu, ponieważ wiem, że ludzie mnie obserwują. Jest mi wstyd. Jestem zamknięty i nie mogę pozbyć się frustracji, którą od dłuższego czasu trzymam w sobie''

Źródło: Panenka

Tagi:

FC Barcelona Andre Gomes
Komentarze
Pozostałe newsy
Brazylia remisuje ze Szwajcarią
17 czerwca 2018 roku
Liroy
Barcelona poznała cenę za Thiago
17 czerwca 2018 roku
Liroy
Carles Pérez z nową umową!
13 czerwca 2018 roku
Liroy
Paco nie śpieszy się z odejściem
12 czerwca 2018 roku
Liroy
Przyszłość Griezmana nadal nieznana
12 czerwca 2018 roku
Liroy
Deulofeu odchodzi do Watfordu
11 czerwca 2018 roku
Liroy
Więcej
O tym się mówi