Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
"To stało się dla mnie piekłem"
12.03.2018; 21:25Mr Ligowy

 

Andre Gomes wypowiedział się na temat swoich problemów. Przyznacie, że są godne współczucia. Kwestie psychologiczne o których mowa są bardzo ciężkie do naprawy. Sami przeczytajcie:

 

"Przyjaciele mówią mi, że problem leży mojej głowie. Twierdzą, że gram z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Najtrudniejsze jest to, że mam świadomość na ten temat. Mówią mi, że mogę zrobić wiele świetnych rzeczy i to mnie denerwuje. Siedzę wtedy i pytam siebie: „dlaczego ich nie robię?” Nie czuje się dobrze na boisku i nie ciesze się z tego, że gram w piłkę. Pierwsze 6 miesięcy w Barcelonie były dla mnie dosyć dobre, ale później wszystko się zmieniło. Może te słowa nie są odpowiednie, ale pobyt tutaj stał się jakby piekłem, ponieważ zacząłem odczuwać większą presję. Na treningach z kolegami czuje się dobrze, ale gdy przychodzi mecz czuję, że coś jest ze mną nie tak. Chociaż zespół bardzo mnie wspiera, to sprawy na boisku nie układają się po mojej myśli. Chciałbym opróżnić mój plecak z tym ciężarem, ale on staje się coraz cięższy. Zdarza się nawet tak, że nie mam ochoty wychodzić z domu, ponieważ wiem, że ludzie mnie obserwują. Jest mi wstyd. Jestem zamknięty i nie mogę pozbyć się frustracji, którą od dłuższego czasu trzymam w sobie''

Źródło: Panenka

Tagi:

FC Barcelona Andre Gomes
tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Ej chłopaki, bo ja zmieniłem zdanie!
19 marca 2019 roku
Karolaa27
O upadłym magiku słów kilka
18 marca 2019 roku
Karolaa27
Kontuzja Luisa Suareza
18 marca 2019 roku
Liroy
Więcej
O tym się mówi