Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Semedo: Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku
04.01.2018; 22:47Mikolaj

Portugalski obrońca, Nelson Smedo rozegrał świetne spotkanie z Celtą Vigo, które zakończyło się rozczarowaniem, Barcelona nie zdołała odnieść zwycięstwa, dzięki czemu awans do ćwierćfinału byłby o wiele łatwiejszy. 


Nelson po pierwszym meczu Barcelony w 2018 roku udzielił krótkiego wywiadu dla klubowej telewizji BarçaTV, odnośnie do dzisiejszego meczu.

„Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, zawsze dążymy do zwycięstwa. Jest to trudna drużyna do pokonania, teraz musimy pracować, aby w rewanżu osiągnąć lepszy wynik"- powiedział Semedo, który ma ambitne cele na ten rok w Barcelonie.


„Musimy dobrze grać na wszystkich pozycjach, aby wygrywać, niestety dzisiaj tego nie zrobiliśmy. Mamy nadzieję, że będzie to dla nas dobry rok"- zakończył Semedo.

Źródło: Mundo Deportivo

Tagi:

Copa del Rey Nelson Semedo
tekst alternatywny
Komentarze
LM10 06.01.2018; 10:42 0
Semedo pogra dużo w styczniu i mam nadzieję, że w końcu przekona do siebie Valverde. Początek sezonu miał świetny, potem niestety przygasł, ale już pokazał że ma zadatki na bardzo dobrego prawego obrońcę.
Pozostałe newsy
Są piłkarze i jest Messi [felieton]
8 kwietnia 2019 roku
Mr Ligowy
Ej chłopaki, bo ja zmieniłem zdanie!
19 marca 2019 roku
Karolaa27
O upadłym magiku słów kilka
18 marca 2019 roku
Karolaa27
Więcej
O tym się mówi