Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
OK |  Więcej informacji
Carles Puig: Mój syn musi twardo stąpać po ziemi
06.12.2018; 15:50Liroy

Rozgłośnia radiowa RAC1 odbyła rozmowę z ojcem Riquia Puiga, Carlesem na temat debiutu jego syna w pierwszym zespole FC Barcelony.

''Jesteśmy związani z Barceloną, to niesamowite uczucie mieć syna, który gra dla tego zespołu. Syn zasługuje na to, ponieważ bardzo długo walczył, aby to się spełniło. Przed nim czeka jednak najtrudniejsze zadanie, a jest nim utrzymanie miejsca w drużynie.'' - powiedział.

''Musimy poczekać, aż ta cała atmosfera opadnie. Ricard musi stanowczo stąpać po ziemi, być skromny, a my nie możemy go przytłaczać. Dzisiaj wypowiadam się będąc szczęśliwym, ponieważ to dzień debiutu. Musimy zostawić go w spokoju, nadejdą dni, kiedy nie będzie prezentował się dobrze, pojawi się krytyka. Musimy być gotowi na wszystko.'' - dodał.

''Niech złapie oddech i dalej gra w Barcelonie B, tyle ile będzie chciał. Musi wywalczyć tam sobie pewne miejsce, aby móc podejść do wyzwania jakim jest obecność w pierwszym zespole. Powinien otrzymać spokój, a czas pokaże czy będzie robił postępy. Ma okazję gry u boku najlepszego piłkarza w historii. Messi to mistrz futbolu, Ricard ma więc z czego korzystać. To dla niego przywilej.''

Ojciec piłkarza zdementował również plotki, które latem sugerowały na jego odejście z klubu ''To kłamstwa.''

Źródło: mundo deportivo

Tagi:

O tym się mówi Riqui Puig
tekst alternatywny
Komentarze
Pozostałe newsy
Rośnie średnia wieku zespołu
30 czerwca 2020 roku
Liroy
Ostrzeżenie dla FC Barcelony
1 czerwca 2020 roku
Liroy
Schalke chce zatrzymać Juana Mirandę
1 czerwca 2020 roku
Liroy
Jeśli nie Pjanić to Fabian Ruiz?
31 maja 2020 roku
Liroy
Clement Lenglet - nowy fundament
31 maja 2020 roku
Liroy
Tottenham poluje na Coutinho
31 maja 2020 roku
Liroy
Więcej
O tym się mówi